Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg olyan gyakori a...

Tényleg olyan gyakori a spontán pé?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon úgy állítják be a spontán orgazmus hatására bekövetkező peteérést mind kb. a beágyazódási vérzést. Tényleg gyakoriak ezek vagy csak ezzel hitegetik egyesek magukat?

Mert a tudomány szerint egyik sem olyan gyakori mint ahogy itt azt hiszik vagy szeretnék.


2019. jan. 12. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ahhoz elég gyakori, hogy ne legyen biztonságos számolgatással védekezni.
2019. jan. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%
Nem tudom, csak a saját példámat tudom leírni. Naptár módszerrel, megszakítással “védekezünk” már évek óta. 2 tervezett gyerekünk van, akikre szerencsére várni sem kellett, mindketten első próbálkozós hónapban megfogantak.
2019. jan. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%

Spontán ovuláció nem létezik. A tüsző több napig érik és jó esetben van egy domináns közöttük. Ha megért, akkor kilökődik és valóban nagyon ritkán orgazmus hatására kilőködhet 1-2 nappal korábban is.


A naptár módszer önmagán pedig azért nem hatékony, mert népességi átlagot számol. Hőmérőzés és ovu tesztelés nélkül simán azt írja, hogy 14-15. napon van ovulációm, közben nekem a 19.-20. nap a nyerő. Aki csak a naptárra hagyatkozik és "így" lesz terhes simám hiheti, hogy spontán peteérése volt, közben meg baromira nem.

2019. jan. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt tudom, hogy nekem 3 gyerekből egy se középidőben fogant. A lányunk jóval előtte, a menstruáció utolsó napján, a két fiú 4-5 nappal a nem várt előtt. 28-29 napos, nagykönyv szerinti ciklus mellett.

Azt nem tudom, más mikor esett teherbe. :)

2019. jan. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az orvosi lapok alapján ritka.Akiket én ismerek és beszéltünk a babaprojektről azok mind az ovu környékén estek teherbe.Persze ha egy nap alatt 100.ezer nő esik teherbe és abból mondjuk 10 terhes marad alapvetően elhanyagolható szám, de ha valaki pont abba a 10-be esik az éppenséggel 100%-ék.
2019. jan. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Tényleg olyan gyakori...? Ezen az oldalon ... a tudomány szerint egyik sem olyan gyakori"

Akkor meg is van a válasz.

2019. febr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!