Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire gyakori ikerterhesség...

Zsigaby kérdése:

Mennyire gyakori ikerterhességnél a spontán szülés, az az a sima szülés?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Környezetünkben 1 császár 11 éve, (anyuka tartós beteg és picike is), 4 sima szülés (10 éve, 4-5 éve, 2 éve). Szóval nagyon gyakori.
2011. febr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem öt ikres ismerősöm van abból egyikük szült császárral,a többiek hüvelyi úton komplikáció nélkül szültek.Egyiküknél az egyik baba pedig faros is volt.
2011. febr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat , kicsit megnyugtattak!
2011. febr. 12. 12:34
 4/7 anonim ***** válasza:
3 ikres ismerős - mind császáros.
2011. febr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi nem ide tartozik, de én is ikreket várok, és engem is izgat ez a kérdés. Te hol fogsz szülni? Mert nekem orvost kell keresnem. És olyan orvost szeretnék találni, aki jártas ikerszülésben is, én sem szeretnék császárt....persze ha kell akkor kell....
2011. febr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyelőre itt vagyok tolna megyébe, a Molnár dokinál, de vissza szeretnék menni bács megyébe, bácsalmásra a cuth jános dokihoz, akire sokan panaszkodnak, néha kicsit bunkó, de nem mindenkivel, sztem aranyos, mi mindig hülyültünk, már 2terhességet vittem nála végig, de szülést nem vállal. szóval ez van.amúgy milyen idős terhes vagy?
2011. febr. 14. 19:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Első terhességem volt és sima szülés lett,8 perc különbséggel.A tesó már egyedüli bérlő.
2011. febr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!