Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elektromos vagy porszívós...

Elektromos vagy porszívós orrszívót vegyek?

Figyelt kérdés

A legtöbb helyen a porszívósat ajánlják, de most egy ismerősöm arra akar nagy erőkkel rábeszélni, hogy a porszívós nem jó, és nekik csak a Nosiboo elektromos vált be. Hogy kiszed olyat is, amit a porszívós nem.

Viszont ez 40 ezer forint, egy porszívós meg 3 ezer....

Mit gondoltok, megérné???



2019. jan. 15. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk van elektromos is meg porszívós is.Ha egyedül vagyok a gyerekkel, akkor az elektromosat használom, mert kevésbé küzdős mint pld a porszívó csövével meg a gyerekkel egyszerre kínlódni, de alaposságra a porszívós a jó ha valaki helyesen csinálja sokkal jobban kitakarítja,mint az elektromos tapasztalatom szerint legalábbis.
2019. jan. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Nekem sima kézi van, mind a két gyereknél bevált. 300 Ft
2019. jan. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A nosiboo hiaba elektromos, tenyleg nagyon jo, kb olyan hatasos, mint a porszivos.

Elomye, hogy kellemeSebben, konnyebben hasznalhato, hatranya, hogy kb 50 darab porszivos orrszivot pehet venni az arabol.


A tobbi elektromos sokat nem er, legalabbis probaltam nehany fajtat es azoktol porszivos sokszor hatekonyabb volt.


Azt neked kell tudni, hogy anyagilag a nosiboo belefer-e, ha igen, akkor ajanlom.

Amugy a porszivost is meg lehet szokni, harom gyerekem van, millioszor hasznaltuk es ment egyedul is. A gyerkek is hagytak, mert nek faj nekik. Engem a porszivo hangja idegesit egyedul, foleg ha ejjel lell zugatni.

2019. jan. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én meg a szájjal szívósat ajánlom. Undin hangzik, de olcsó, ugye halk, kicsi és tényleg hatékony. Nézz utána neten.
2019. jan. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!