Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen orrszívót vegyek? Van...

Milyen orrszívót vegyek? Van az a kézi, az elemes, az elektromos, és a porszívós. Már teljesen bezavarodtam.

Figyelt kérdés
2012. szept. 2. 16:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
A porszívós a legjobb.
2012. szept. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
10%
Kizárólag a kézit, az elektromossal és a porszívóssal csak kárt teszel a babádban!
2012. szept. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
15%

"A porszívós a legjobb."


Aztán csodálkozol, mikor átszakad a dobhártyája a gyereknek!

2012. szept. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
Már bocs de mind a 2 tesóm ezt használta és semmi bajuk nincs a gyerekeknek!Nem kellene ilyen undoknak lenni egyből!
2012. szept. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Én is a porszívósra szavazok! Én anno vettem kézit is, de az semmit nem ért. A porszívós mondjuk elég drasztikusnak néz ki, de ha a porszívón lehet állítani a szívás erősségét, akkor kis teljesítményen semmi kárt nem tehetsz vele. Mi 3 éve használjuk, és a lányom már magának tartja és helyezi el az orrában.
2012. szept. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A porszívós nekem is olyan durvának tűnik ,sőt panelba nem biztos ,hogy örülnének ha bekapcsolnám késő este. Viszont a kézi meg olyan mintha nem távolítaná el rendesen. Az elemesről van valakinek tapasztalata? Az elvileg a kettő között van, nem is erős nem is gyenge és nem is hangos.
2012. szept. 2. 16:54
 7/18 anonim ***** válasza:
69%

akkor én mondok egy újabb alternatívát: szerintem a szájjal szívható a legjobb, az első gyermekemnél bevált és most is olyat vettem. Már csak a Chicco-nak van ilyen és a Brendonban lehet kapni.

39 hkm

2012. szept. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%
Nekem elektromos van, bevált. Teljesen kiszedi a trutyit. Most 5 hós a babàm, már nem is sír orrszíváskor.
2012. szept. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
Porszívósra voksolok én is.
2012. szept. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
Nekem csapra szerelhető van, pont amiatt, hogy panelban én sem szerettem volna az éjszaka közepén előszedni a porszívót és búgatni... A hátránya, hogy csak normál csapra lehet felszerelni, de elég erős ahhoz, hogy kiszívja az orrát, mert az a kézi semmit nem ér. Most én is gondolkodok az elektromoson, hogy még a víz se fogyjon, de én sem tudom, hogy az milyen erősségű.
2012. szept. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!