Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6 éves gyereket 12-es besorolá...

6 éves gyereket 12-es besorolású mesére moziba vinni?

Figyelt kérdés

Áprilisban lesz 6 éves a fiam. Rontó Ralph-ot imádja, és most van a mozikban a 2. rész, de sajnálattal látom, hogy 12-es besorolású.

4 évesen volt moziban a Verdák 3-t néztük, de az 6-os besorolású volt.

Ennél sem veszik ugyanúgy figyelembe, vagy a 12-essel azért "szigorúbbak"?


2019. jan. 17. 11:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ezek ajánlott korhatárok. A szülő figyelmét felhívja arra, hogy vannak benne húzósabb dolgok. Mondjuk erőszak, a Tom és Jerrynek is volt besorolása mikor legutóbb elkaptam a tv ben.


Ajánlom imdb-n csekkolni a filmek parents guide ját. Ennek a mesének az akciójelenetek és a humora adja a besorolását.

2019. jan. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Már kétszer láttuk a 4,5 éves lányommal, irtó hosszú és unalmas, az én gyerekem is hatalmas rajongó.

számomra 2 necces rész volt benne, illetve 3. Egy állat bekap egy másikat egészben, elégetnek embereket(nem mutatják a jelenetet, csak az elejét meg a végét), egy figurának horrorfilmszerűen megnyúlik a karja(nálam ez kiverte a biztosítékot).


Amúgy nem fogja szerintem értékelni, az enyém sem értékelte, csak az ismerős karakterek miatt tetszik neki, de a mondanivalója a 10 éveseket érinti kb.


A korhatár szerintem is marhaság, 6os korhatárhoz már volt szerencsém a hupikék törpikéknél is..


A gyereknek nem volt rémálma, nem nagyon beszélt a meséről, semminél nem mutatott ijedtséget, viszont a film alatt mászkált a teremben, mert nem bírta végigülni(csak mi voltunk). A poénok nagy része is inkább nekem jött át. Szerintem vacak film, az első sokkal de sokkal jobb.

2019. jan. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én tegnap néztem meg és nekem nagyon tetszett, de az a véleményem h egy 6 éves nem értené még. Sok 12 évnél fiatabb gyerek ült ott a moziban és az az érzésem h nem jött le nekik a film mondanivalója:(
2019. jan. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Miért van ott az hogy 12 karika? Ennyi erővel vidd 18 kerikásra ha nem érdekel a karika.
2020. jan. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!