Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csinàltatok màr kivàncsisàgból...

Csinàltatok màr kivàncsisàgból terhességi tesztet?

Figyelt kérdés

Tudom hülye kèrdès, de nemrég kezdtem el egyre erősebben azt érezni, hogy szeretnék babàt. Nem valószínű, hogy terhes vagyok. Igaz, legutóbbi hàrom együttlètünknèl nem vèdekeztünk, első 2 közèpidőn túl volt, az utolsó pedig 8. napon a 29 napos ciklusban.

Mivel a közeljövőben (1,2 èven belül) szeretnèk babàt, egyre többet gondolok arra, milyen èrzès lehet megcsinàlni egy tesztet. Csinàlt màr valaki alaptalanul, csak kívàncsisàgból, vagy csak èn gondolok ilyesmire?

Tudom nekem nem alaptalan, èn lennèk a legboldogabb, ha + lenne, csak egyszerűen nem èrzem azt hogy megfogant.


2019. jan. 18. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
En sosem csinaltam csak ha elmaradt a menzeszem es akkor. Nem nagy szam igazabol, mert csak ra kell pisilni vagy belemartani. Igazabol nem a teszt megcsinalasa az ami miatt izgalmas hanem az eredmeny amikor elmarad es babat akartok aztan izgulsz hogy pozi legyen. Ha valaki nem tervez es vedekezik annak folosleges, majd tesztelj ha elmaradt a menzesz mert addig ugyis negativ
2019. jan. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kamasz koromban. Védekeztünk az első fiúmmal, de én mégis aggódtam, hátha ügyetlenül volt mégis fent az a gumi...Jaj, csak ne legyen két csík! Most pedig babát tervezünk, úgyhogy már az aggódás másik felével élek, jaj csak két csík legyen! :)
2019. jan. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Max pánikból, de csak úgy... Nem szórom én a pénzem feleslegesen.
2019. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hhaha, én:D És pozitív is lett, most tavasszal lesz egy éves a lányunk. :)


Igazából akkoriban összevissza jött meg a mensim, volt, hogy kimaradt 4-5 hónapig, aztán megjött, majd megint semmi, és a ciklusaim is hosszabbak voltak az átlagnál. Megnyugvás miatt csináltam a tesztet, mert akkor még meg sem kellett volna jönnie, de folyton pisilni jártam és fájt a derekam, gondoltam felfáztam valahol, hurrá. De aztán valamiért csak vettem egy tesztet, megérzés volt, vagy nem tudom (na meg kíváncsiság). Először negatívnak láttam, megnéztem újra, de mintha ott lett volna még egy csík... De aztán olvastam, hogy az lehet száradási csík is, gondoltam ja persze, biztosan az. Teltek a napok, vártam hogy megjöjjön, de semmi. Újabb para, újabb tesztvásárlás, de már rutinos vásárlóként betáraztam. Több márkából válogattam, 7 tesztet megcsináltam aznap... És lám, mindnél egyértelmű volt, hogy bizony pozitívak.

2019. jan. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

jelen! csak úgy megnyugtatás kedvéért csináltam tesztet,hogy tuti nem vagyok terhes...mert már előtte 2 hétig borzasztóan voltam

azt hittem valami vírus lehet..rá se pisiltam már 2 csíkos lett 😂nem kicsit sokkolódtam le, mikor egyből kijött a 2 csík... nem gondoltam a terhességre, mivel nem maradt el a menzeszem,sőt eszeveszettül görcsöltem.. teszteléskor már 7-8hetes voltam kb.

2019. jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze :))))
2019. jan. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
fastest-en vettem egy rakással. Pár ezer forintért tesztelgethetsz, amennyit csak akarsz. Olcsó, 10-es érzékenységű, sosem vert át :) Amikor csak vágytunk rá, de nem jött, akkor is sokat teszteltem és kora terhesen vagy 10-et megcsináltam, alig hittel el, hogy végre sikerült :D
2019. jan. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer még a kapcsolatunk elején azt hittem terhes vagyok, bár védekeztünk nem jött meg abban a hónapban egyáltalán (utóbb kiderült a stressz miatt). Nagyon izgultam így vettem egy tesztet, miközben vártam az eredményt arra jöttem rá a pozitív oldalnak szorítok. Addig azt hittem nem akarok gyereket, ott jöttem hogy mégis. A teszt végül negatív lett.
2019. jan. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!