Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lányok. Ti gyerek korotokban...

Lányok. Ti gyerek korotokban volt hogy rosszak voltatok? Rosszul viselkedtetek? Mien rosszaságokat csináltatok? És ha igen kaptatok e ki szüleitektől és ha igen hogyan? Kort irjatok

Figyelt kérdés
Mien rosszaságokat csináltatok?

2018. jún. 10. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

Gyerekkoromban... egyszer elbújtam egy óriási csutak mögé "főzni", nem válaszoltam, egész nap engem keresett az egész család, mindenki rémült volt, kaptam egyet a fenekemre.

Egyszer megnyuvasztottam pár kiskacsát, és azt hazudtam, hogy leestek a járdáról és azért haltak meg, ezért nem kaptam verést, inkább jót mulatott a család. Na meg aztán az út középen láttam egy egeret, jott egy autó és kiszaladtam, hogy ne haljon meg, de szinte én lettem az áldozat. Mindketten megmenekültünk, csak nem mehettem ki egyedül az utcánkon. Ennyi kb. :-) 22/L

2018. jún. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Világgá mentem egy napra.A szüleim meg mindenhol kerestek,már rendőrségre is mentek mikor hazaballagtam.Eletembe először és utoljára kaptam aputol egy pofont😂 Valljuk be megérdemeltem.
2018. jún. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Á, én olyan jó voltam, hogy amikor sétálni mentünk az oviból, hazamentem, hogy úgyis közel laktunk, anyunak ne kelljen értem jönni. 😂😂😂
2018. jún. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kisebb koromban elbújtam a szőlőlugas mellé szőlőt zabálni. Hallottam, hogy keresnek, dehát szerintem nem volt semmi gond.
2018. jún. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megtömtem a zsebeimet békákkal, elfelejtettem, és kimásztak a fürdőszobában. Egy nagy siklót napokig tartottam egy társasjáték dobozában. Tesómmal felgyújtottunk egy nádast. Sárpálcával dobáltuk egy házat, mert nem szerettük a bácsit. Lekapartuk a gyufa mérgét és azzal durrogtattunk. Kiöntöttük a földből a dongókat, rátettünk egy befőttes üveget, aztán megdobtuk vele a "rivális" bandát. Egyikük szemen csípett egy fiút. Csapdát építettünk a szomszéd galambjainak. Virágot loptunk mások háza elől, hogy anyunak kedveskedjünk. Rengeteg ilyen emlékem van, egy hétig sorolhatnám. 28/N
2018. jún. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagy volt a szám, sokat beszéltem vissza, oviban és iskolában is volt, hogy belekeveredtem verekedésbe, és sokszor voltam szófogadatlan. Kb. ennyi.


31/N

2018. jún. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!