Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor csináltátok meg a baba...

Mikor csináltátok meg a baba neme tesztet, bevált?

Figyelt kérdés

Bevallom.. nem hiszek benne csak poénnak veszem de annyira unatkozok itthon veszélyeztetettként , lekell foglalnom magam.

8hkm.:)


2017. aug. 2. 17:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
12 hét után lányt mutatott a szódabikarbonás teszt, de kisfiúnk lesz.
2017. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Koszi☺
2017. aug. 2. 21:10
 3/13 Norman Bates ***** válasza:
100%
En most vagyok 6 hetes, 9. Hettol lehet a Gender reveal vertesztet megcsinalni. Megmondja, hogy kisfiu vagy kislany. Valamikor szeptember elejen megcsinalom, nagyon szeretnem mar tudni.
2017. aug. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én 12 hetig nem akarom tudni biztosra.. addig barmi tortenhet. Csak jobben kotodnek ha baj lenne akk meg nehezebben engedném el..:(
2017. aug. 3. 17:15
 5/13 A kérdező kommentje:

Ma vagyok 19hetes még nemtudjuk a nemét , de lányt mutatott 2x a szódabikárbóna teszt.

Jovoheten megyunk orvoshoz. Talan kiderul es megirom bevalt.e

2017. okt. 21. 21:16
 6/13 Norman Bates ***** válasza:

Szerdan kiderult, hogy kislany. 16+6-nal UH-n. Nem probaltam a szodabikarbonat, es a vertesztet sem csinaltam meg.

£170 ert postan kuldtek volna valamit, hogy szurjamnmeg az ujjamnvele es kuldjem be a mintat. Konnyen szennyezodhet ferfi dns sel es teves fiu eredmenyt mutathat, igy inkabb nem dobtam ki ra ennyi penzt.

2017. okt. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kínai naptár szerint fiam, a szódabikarbóna szerint lányom, a fehérítő szerint megint csak fiam lesz. Egyébként kislány. :D

Mókázni jók ezek, de ne vedd komolyan egyiket se. :)

34 hkm

2017. okt. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Persze h nem veszem komolyan.:) koszonom szepen h irtatok.

Utolsó elotti en sem dobtam ki volna rá pénzt :) remelem hamarosan kiderul a neme.

Lánynak érzem mar a pozi teszt óta. :) parom is lanynak gondolja

2017. okt. 21. 22:38
 9/13 anonim ***** válasza:

Én mind a két tesztet megcsináltam ( szódabikarbónás, kínai) a 2 terhességemnél.

Elsőnél fiút mutatott mind a 2, fiam lett.

Másodiknál lányt mind a 2, lányom lett.

2017. okt. 22. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem, hogy mikor csináltam. Talán 12. hét környékén. A szódabikarbónás fiút, a kínai fogantatási is fiút jelzett. Uh szerint is fiú :D

Remélem marad is :)

2017. okt. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!