Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is van olyan kedves...

Másnak is van olyan kedves anyósa aki. Azt tanácsolja hogy adja be a gyereket bölcsődébe?

Figyelt kérdés
Van egy 17 hónapos kislányom aki még aktívan cicizik, én gyedet kapok ami kB 100 e körül van plusz a párom keres havonta kB 550 e ftot. Anyósom mégis nekem ad tanácsot hogy adjam be a gyereket és menjek dolgozni, hozzá teszem nála lakik a másik mennye a 4 unokájával, hozzá teszem még a menyét is ő "gondozza" nem csak a gyerekeket mert értelmileg kicsit vissza van maradva. Mindegy is.... Csak kicsit felvagyok most bosszantva hogy ilyen tanáccsal lát el. Én meg kérdeztem a legkisebb gyerek megy bölcsibe? Azt mondja nem... Mondom majd akkor az én lányom is akkor megy. Eddig sem volt a szívem csücske de ezek után...
2019. jan. 19. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Te más gyerektől teszed függővé, hogy mikor megy a gyereked bölcsibe?
2019. jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. 4 éves koráig itthon voltam vele, mert jött a kistesó is. Összesen 7 évig nem "dolgoztam". Nem érdekelt a véleménye.:)
2019. jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kb ugyanez. 17 hónapos a lányom, rendben vagyunk anyagilag, mégis minden alkalommal elmondja, hogy mikor megyek vissza dolgozni, mikor kezdi a bölcsit és ha elmondom századszorra is, hogy nem megy bölcsibe, akkor ő megegjegyzi, hogy így nem fog szocializálódni...
2019. jan. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi járunk baba klubba szóval ismerkedik más gyerekekkel, és ha nem muszáj akkor minek menjen bölcsibe... Feleslegesnek gondolom és örülök ha még vele lehetek amíg nem lesz óvoda.
2019. jan. 19. 18:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mondjuk nincs ilyen jellegű anyós probléma, de én sem jártam bölcsibe és teljes értékű felnőtt lettem. A gyerekeimet sem tervezem bölcsibe adni.
2019. jan. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én jártam bölcsibe, egész gyerekkoromban zárkózott voltam.
2019. jan. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én anyósom rendszeresen elmondja, hogy nyugodtan menjek vissza dolgozni, majd ő elmegy gyedre... (3 hónapos a lányom)
2019. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szintén zenész.

Az én anyósom évek óta csak dolgozgat, a férjem lakásában lakik és mi fizetjük a rezsijét.

Mikor lejárt a Gyedem, jeleztük neki jó lenne ha dolgozna, mert kevès lesz a Gyes. Akkor mondta hogy hát a lányom már mehet bölcsibe és akkor én vissza tudok menni dolgozni. Nem ment a lányom bölcsibe.

2019. jan. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó! Azért vérlázító az anyósod. Ti tartjátok el, és még Te menj vissza dolgozni...
2019. jan. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 piroska és a farkas ***** válasza:
Basszus, 8- as...
2019. jan. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!