Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ártok vele a babának?

Szerintetek ártok vele a babának?

Figyelt kérdés
39.2 a lázam, torkom nagyon fáj, jobb fülem is. Kb.5 hetes terhes vagyok. Algoflex Babyt szedtem a láz csillapítására. Tudom, hogy ebben az időben semmit nem szabadna szedni, harmadik babucival vagyok várandós. De úgy tudom a magas láz több bakt tud okozni. Sajnos semmilyen más gyógyszerem nincs itthon így hajnali negyed kettőkor. Szerintetek ártok vele a babának?

#gyógyszer #terhesség #láz #betegség terhessen
2019. jan. 22. 01:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk listát a védőnőtől, hogy milyen gyógyszert melyik hónapban szabad szedni. Most nem tudom hol van. Guglizd ki.
2019. jan. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Algoporint

Panadolt nyugodtad szedheted

Ezeket mondták nekem

Én is influenzaszezonban terhes voktam



Persze amíg muszáj


A láz nagyobb baj..

2019. jan. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az Algoflex pont nem szedhető. Ibuprofen tiltólistás terhesség alatt
2019. jan. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Édes Jézus! Ha a 3.babucikáddal vagy várandós, nyilván tudod miket szedhetsz. És azt is tudnod kéne, hogy a láz nagyobb baj, mint egy-két szem gyógyszer.
2019. jan. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

" harmadik babucival "


Odaig nem jutottal el agyilag, hogy megnezd mit szedhetsz? 3* 9 honap alatt? Vagy, hogy a laz mennyire karos ?

Panadolt lehet.

2019. jan. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az első válaszolóknak köszönöm a segítséget.Az utolsó kettőnek meg nem kéne bunkózni,meg lenézni a másikat egy kérdésért.Igeb,szoktam netet böngészni,szoktam nézelődni.Sajnos nem volt hajnalban más megoldásom lázat csillapítani.Ezt írtam is a kérdésem alatt szerintem.Azóta szereztem be Panadolt.A másik két terhességem alatt szerencsére nem volt szükségem semmilyen gyógyszerre,mert nem voltam beteg,így nem is érdekelt.Szóval nem a bunkó stílusotokra voltam kíváncsi,hanem csak egy kis segítséget szerettem volna kérni.Remélem azért jól érzitek magatokat,mikor a másik emberbe így betaláltok!
2019. jan. 23. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!