Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éhes vagyok, de semmit nem...

Éhes vagyok, de semmit nem kívánok! Nem ártok ezzel a babának?

Figyelt kérdés

Leginkább a reggelivel vannak gondjaim, ébredés után két órával kezdek megéhezni, de szinte nem tudok olyasmire gondolni, amit szívesen megennék. Ma reggel például vendégeim voltak és fél 11 körül nekiálltam enni, hogy legalább valami legyen a gyomromban, de két falat dzsemes-kenyérnél nem tudtam többet lenyelni. Egyedül egy bizonyos péksüteményt tudok megenni reggelente jóízűen, viszont azt is csak melegen így amikor minden kötél szakad elsétálok addig a sütödéig.


Nem ártok a babának ezzel a délelőtti "nem tudok enni"-dologgal? Második trimeszterben vagyok. A gyümölcsök se mennek le már a torkomon, egy ideig még sikerült egy barackot lenyomni reggel, de most már az se megy. Van valami praktikátok esetleg, ami ilyenkor segít?


2016. aug. 17. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem ártasz. Elveszi, ami kell.

De azért vitamint egyél.

Meg igyál gyümölcslevet, turmixot, ilyesmit, amiben van "cucc".

Én 20 hétig csak

2016. aug. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na, a vége lemaradt...

Szóval 20 hétig csak jégkrémen és zacsis levesen éltem, más nem ment le. :/

2016. aug. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én még csak a 9.hétnél járok de szinte egész nap alig eszek inni meg egyáltalán nem is tudok!
2016. aug. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!