Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekeknek való testfesték...

Gyerekeknek való testfesték mennyire tartós? Hogyan kell felvinni?

Figyelt kérdés

Bennszülött szeretne lenni a kisfiam farsangkor. Barna testfestéket már kinéztem, 30 ml tubusban van. Ez kb mekkora testfelületre elég? Szinte az egész gyereket be kell vele kenni, de kézzel, vagy szivaccsal? Soha nem volt dolgom még ilyennel :)

Hogyan lehet leszedni? Mennyire gyorsan szárad? (gondolom a többi gyerek/szülő nem örülne, ha összekennénk őket)



2019. jan. 22. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

én biztos sminkszivaccsal vinném fel, nem kell hogy én is nyakig bennszülött legyek :) ott fesd be ahol nincs ruhában, meg a ruha pereme alatt egy 3-4 centiig. hogy mozgás közben se lógjon ki az eredeti szín.

a lemosáshoz vegyél sminklemosó tejet. az biztos leszedi, és még a bőrének sem rossz

2019. jan. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az egész gyereket szerintem ne kend be, vegyen fel fekete vagy barna hosszú ujjas felsőt meg harisnyát/biciklisgatyát/cicanadrágot/aláöltözetet (ki minek hívja), úgy elég az arcát és kézfejét majd lemosni. Ami festékekkel eddig dolgom volt, azokat bizony nehéz volt levakarni, viszont mindenhová kenődtek, főleg, ha megizzadt meg vakarózott :) Szivacsot ajánlom, de lehet ecset vagy vatta is, ami akad otthon.
2019. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jan. 25. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!