Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3,5 éves gyermekemnek véres a...

3,5 éves gyermekemnek véres a széklete. Van valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
Decemberben tapasztaltuk először, hogy a fenekét kaki után megtörölve, nagyon kicsit véres volt a feneke, a papír. Kemény, összeálló, olykor bogyós a széklete, erőlködik, de nem nagyon, neki fel sem tűnik, nem okoz nála semmi lelki problémát. A gyerekorvos szerint valószínűleg felsérti a széklet, vagy megpattan egy kis ér, az okozhatja. Amúgy is egészségesen étkeztünk, de most változtattunk, sokszor eszik zabpelyhet, bevezettük a lekvárt... Úgy tűnt, hogy megoldódott, már kb. két hete rendben volt, pont ma mondtam a gyerekorvosnak, hogy minden rendben. Erre most az esti kakilásnál véresebb volt, mint korábban. Reggel hívom az orvost, de szeretném megkérdezni, tapasztalt-e már ilyet valaki.
2019. jan. 24. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nalunk egy hosszabb hasmenos virus utan volt ilyen. Mostaban akkor, ha nagyon kemeny a szeklete. Aztan elmulik. De kerdezd a dokidat, megnyugtatobb.
2019. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak sokáig véres volt a széklete,mert túl kemény volt.Ne ijedj meg!Nekem azt mondta az orvos,hogy ebben az életkorban ez gyakori,főleg,ha válogatós a gyerek,vagy esteleg a szobagisztaságra szoktatás miatt is.Nekem azt javasolta,adjak neki Laevolac laktulóz szirupot addig,amíg el nem múlik,mert ez a végbélrepedés viszonylag nehezen gyógyul,idő kell neki.Nekünk bevált,s mióta az oviban megeszi a főtt ételt is,azóta rendeződött a dolog.
2019. jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!