Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » SOS! Vérvizsgálat után az...

SOS! Vérvizsgálat után az eredménynél feltüntetik a terhességi adatokat is vagy tényleg az vagyok?

Figyelt kérdés

Egyéb gyanús okok miatt kértem teljes vérvizsgálatot. ..és ugye ott irja minden vizsgált dolognál irja a mennyiséget majd a következő oszlopban a minimum is maximum normális intervallumot.

Vizsgálták a TSH hormont is, majd az ideális intervallumoknál feltüntették a terhességi adatokat is hogy melyik trimeszterben mennyi érték a normális.


Anyukám megijesztett, hogy biztos azért irták ezt ki, mert az vagyok.

Szerintem minden esetben kiirják ezt.

Egyébként még sosem csináltam ilyen vizsgálatot, ezért nem tudom miért irják ezt ki.

Egyébként a menzeszem késik két napot. Fogok csinálni majd tesztet is, de addig is kiváncsi vagyok erre :S

24n


2019. jan. 29. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak laborok, ahol feltuntetik pl a ciklus adott intervallumaiban a normális értékeket, illetve terhességnél. Nem kell emiatt aggódni
2019. jan. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk mindig feltüntetik..


Egy 600 ftos teszt a kérdésedre egyébkent választ adna

2019. jan. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Igen, de tegnap már estefele nem mentem be a városba ezért, ma veszek egyet majd.

2019. jan. 30. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!