Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Negatív toxoplazma eredménynél...

Negatív toxoplazma eredménynél mi a teendő?

Figyelt kérdés

Kicsit hülyén tettem fel a kérdést,úgy értem ha vannak cicáink,és mindig kezet mosok,néha még simogatom őket nem lesz baj?

Azért csináltattam meg a tesztet,mert van hát cicank három kölyök hát hónaposak meg vannak már több éve is. Az eredmény negatív azaz nem reaktív lett. Ha vigyázok nem fogom elkapni?

Egyébként már nagyon régóta vannak cicáink,volt,hogy aludtam is velük valamikor,takarítottam utánuk,volt,hogy bepisiltek bekakiltak a házba én feltakaritottam. Mégse kapták el. Mennyi az esélye,hogy most elkapom? Úgy hallottam nem olyan könnyű azt elkapni.


2017. okt. 11. 14:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a gépelési hibákért telóról írtam. Egyébként 20 hetes kismama vagyok azért aggódom.
2017. okt. 11. 14:20
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan konnyu elkapni. En is egesz eletemben macskakkal voltam, megse kaptam el. Mossal kezet rendszeresen es ne takarits macskaalmot. Igy nem fogod elkapni.
2017. okt. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A macskaalmot ne takarítsd más minden mehet, nemcsak macskától lehet elkapni, sőt.
2017. okt. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mosatlan zöldségtől is el lehet kapni. Viszont terhesen könnyebbn fetőződsz.
2017. okt. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=DGtpTEskboI

Itt mindent megtudsz a toxoplazmózisról.

2017. okt. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy írták: almot kerüld, gyakrabban moss kezet, ennyi. 3 hónapos kismacskám volt, mikor terhes lettem, szintén negatív szűrés, semmi bajunk nem lett, terhesen se kaptam el. Almot a férjem pucolta addig.
2017. okt. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!