Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hányszor adtok halat 1 hét...

Hányszor adtok halat 1 hét alatt az 1 év feletti gyerekeknek?

Figyelt kérdés

2019. jan. 30. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Lassan 3 éves két hetente van hal a menüben, időközben maximum halrúd.

Szerencsére megeszi és szereti.

Afrikai harcsafilét szoktam venni illetve hekkfilét néha ha nincs az afrikai,vagy lazacot ritkábban.

2019. jan. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

6 hónapos korától akkor evett, amikor mi. tehát 1-2 hetente kb.

Legnagyobb sajnálatomra kb 4 éves kora óta nem eszi, akkor a hal+pirospaprika együtt kiütötte, és azóta belekóstolni sem hajlandó másféle halételbe sem.


amúgy leginkább pontyot eszünk, néha halrudacskát (már ha ez halnak számít)

2019. jan. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Hetente vagy ritkán kéthetenete, szerencsére eszi nekem meg nagy kedvencem így szeretek halat csinálni. Lazacot eszünk általában vagy alaszkai tőkehalat.
2019. jan. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Halrúdból bármennyit megennének, így heti egyszer, de néha kétszer is van (sütőben sütőpapíron). (Más formában viszont "fúúúj" és a férjem sem szereti, szóval néha csak magamnak csinálok :))
2019. jan. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Egyik babám imádta, neki heti 1 szer adtam. A többiek utálták (mai napig se nagyon szeretik) nekik max. havonta ...(mármint most hogy már nagyobbak, csecsemőkorukban nem erőltettem nyilván )
2019. jan. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem én max kéthetente fogom neki adni. Sajnos a halfélékben halmozódik fel a komplett táplálék lánc szennye :/
2019. jan. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Kb 2 hetente rántok hekkfilét, heti 1x halrúd, meg konzerves tonhalat is szoktam venni, kb heti 1x eszik azt is de van mikor 2x, máskor egyszer se.
2019. jan. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Mindenkinek mentek a zöld kezek.Én is olvastam, hogy a túl sok hal se jó egyrészt a higanytartalmuk miatt,meg mert az se mindegy hogy tenyésztik őket.
2019. jan. 30. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!