Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyurma helyett milyen...

Hambi20 kérdése:

A gyurma helyett milyen alternatívát tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Ugyanis 3 éves fiamnak több féle gyurmát vettünk, de mindegyik hamar kiszáradt, csinalhatunk bármit akkor is.
2019. jan. 31. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Soliszt gyurma
2019. jan. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Netes play do recep nagyon jó

Én a főzött gyurmát csinálom olcsó és sokáig jó. [link]

2019. jan. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Sóliszt gyurma, és ha nem akarod hogy kiszáradjon akkor olajat tegyél bele.

Olyan gyurmát vajon lehet kapni még, amin a 80'-90'-es években felnőttünk? Az sose száradt ki.

2019. jan. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Főzött gyurma nagyon jó! Keményítő meg citromsav kell hozzá többek között. 3 éves lányomnak szokott nagymama főzni,mindig más színben. Nagyon jó az állaga!
2019. jan. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bubber nevű gyurmánk vagy két-három éve bírja, kis vödörben lehet kapni. Nem olyan, mint a klasszikus gyurma, kevésbé lehet belőle részletes dolgokat csinálni, kicsit potyog, de szeretik, olyan szivacsos, kellemes a tapintása, jól lehet belőle formákat szaggatni, szóval 3 éves korban ideális (és gluténmentes is:)). Viszonylag nagy adag egy szín, de elég drága, pláne, ha többfélét vennél.

De a sóliszt gyurma szerintem is mindig jó. Nejlonban eláll egy hétig a hűtőben (ha meg megszárad, kifesthető, ami plusz buli).

2019. febr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A sima, iskolában használatos gyurma nem szárad ki. Papírboltban van. Én szoktam gyurmát főzni is, keményítőből, szódabikarbónából és vízből. Gyönyörű fehér, ételfestékkel színezhető, és kiszárítható.
2019. febr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!