Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyurma kiszedése padlószőnyegből?

Gyurma kiszedése padlószőnyegből?

Figyelt kérdés
Sajnos kisfiam beledolgozta a gyurmát a szőnyegbe. Ki lehet valahogy szedni, vagy kuka?
2015. szept. 1. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. A Play-doh simán kiszárad, onnantól ki tudod kaparni, porszívózni. Meg a szőnyegtől is függ. A gyurma általában azért szárad, én várnék vele addig, utána ha kemény, kiszedném valahogy.
2015. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sinàn kijött. Nedves, kicsit mosószeres szivaccsal.
2015. szept. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam a beleszárad és kikaparom valamivel vállt be. Áfonyára ha van valakinek ötlete annak örülnék.

Nem kellene még kidobni a szőnyeget, jó lesz az foltosan is, hidd el, ha nagyobb lesz akkor vidd el tisztítóba vagy akkor vegyetek egy újat. Ha valaki tud Pesten jó szőnyegtisztítót az szóljon, nekem is kellene.

2015. szept. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Vanish folttisztító spray bevált áfonyára.
2015. szept. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!