Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyurmás kérdés? Melyik a...

Gyurmás kérdés? Melyik a jobb, és miért?

Figyelt kérdés

Legyetek kedvesek konkrét tapasztalatokat írni, ki milyen gyurmát vesz/használt. Ezek az újabbak, amiket mostanában reklámoznak jók? Vagy csak is a play doh a jó minőségűek?

Esetleg, ha találkoztatok nem méregdrága, de jó gyurmával, linkelnétek?

nagyon köszönöm



#gyurma #gyurmaválasztás #gyurmaminőség
2014. nov. 17. 13:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Külföldön élünk és itt csak Play doh kapható, legalábbis én mást még nem láttam. Szerintem egy jó gyurma, ha lefedve tárolják nagyon sokáig használható. Én most, 1 év után cseréltem le a kisfiamét, most is csak azért, mert már nagyon összekutyulta, már 1 színű volt.

Itt ráaádsul olcsó is nagyon ez a fajta gyurma. De még otthon is megéri megvenni, mert nagyon jó minőségű.

2014. nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!