Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy kell gyerekorvost felfoga...

Hogy kell gyerekorvost felfogadni a meg nem született babához?

Figyelt kérdés
Védőnő intézi vagy nekem kell felhívnom a gyerekorvost?

2019. febr. 5. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Te felhívod és ennyi
2019. febr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Természetesen neked kell intézni.

Felhívod, egyeztetsz vagy egyszerűen odamész rendelési időben.

2019. febr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk bele kell pecsételnie a kiskönyvbe, hogy majd a kórházból tudják értesíteni, amikor hazaengednek. Én eddig is úgy csináltam és most is úgy tervezem, hogy 33-34. hét körül elsétálok az egyik rendelési napon a rendelés végére, és beszélek vele, de nekünk már 3. gyerek, úgyhogy nagy meglepetés nem éri. :)
2019. febr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem védőnő intézte, kB. A 30. Héten kérdezte, hogy kit szeretnék. Egy helyen vannak a dokival, így szólt neki és át is kísért :).
2019. febr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk a védőnő intézte, amíg a kórházban voltunk. Kérdezte, jó-e a körzetes, vagy másnak szóljon? nem ismertem egyiket sem, így körzetben maradtunk. Hétfő délután hazamentünk, kedd reggel csörgött a telefonom, hogy kb kb 10 körül érkezne az orvos, ha megfelelő.
2019. febr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Nekem senki nem mondta terhesen, hogy ezzel foglalkoznom kell.

Aztán a kórházban beszéltem a védőnővel, aki mondta, hogy ki a körzetesem, és hívjam fel.


(kb 2 hónapig volt a gyerekorvosunk, aztán váltottam)


A védőnőd max a körzetest intézheti neked, de mivel szabad orvosválasztás van, így nem vagy köteles a körzeteshez menni. Körbekérdezhetsz anyukáktól, felétek ki a jó gyerekorvos, és megkeresed, hogy nemsokára szülsz, szeretnéd ha ő lenne az orvosa a gyerekednek, tudja-e vállalni.

2019. febr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kinézed, felhivod, hogy tud-e fogadni. De figyelj, mert 34.het utan a körzeteshez tartozol majd.
2019. febr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Vagy megkérdezed a védőnőt, hogy kit ajánl (valószínűleg a körzetest fogja), és akkor lehet, hogy ő el is intézi, vagy választasz egyet te. Felhívod, vagy bemész hozzá, és megkérezed, hogy tud-e vállalni benneteket (amennyiben nem körzetes). Ha körzetes, akkor nem kérdés, hogy vállal-e.
2019. febr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!