Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kik a kedvenc "instaanyukáitok"?

Kik a kedvenc "instaanyukáitok"?

Figyelt kérdés

Tudom, nem szigorúan gyerekvállalós téma, de úgy ítéltem meg, hogy a legtöbb anyuci itt van, ebben a kategóriában. :)


Én még csak kismama vagyok, de mióta terhes vagyok, elkezdtem követni pár anyukát, akik nagyobb követőtáborral rendelkeznek, és kíváncsi vagyok, ti kiket ismertek, szerettek. Nekem ők a kedvenceim:

@nnooemi (abszolút kedvenc, tetszik a stílusa mind öltözködésben, mind lakberendezésben, az is, hogy két lábbal áll a földön és a gyerekekhez való hozzáállása is jó)

@vivienborzi (tetszik a "lazasága" és a közvetlensége)

@eszterwolf (igaz, hogy idősebbek a kisfiai, nem babák, de csoda helyeken járnak folyton)

@inezpriger

@viktoriabolla

@hadnagy_chezelles


2019. febr. 7. 21:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%

Fú, nem tudom! Én szerencsére kinőttem ezekből a hülyeségekből gyerekvállalás előtt.

Magadat is csak stresszelni fogod azon, hogy a ti életetek nem olyan lesz, mint a beállított mesevilágok.

2019. febr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%

@nnooemi a legnagyobb kedvencem, imádom a posztjait és a stílusát gyakran kapom magam azon, hogy utánozom. :D Az én babám egy hónappal fiatalabb a kisebbik lányánál ezért tök aktuális is többnyire amit posztol.

A fent leírt anyukon csak átsiklom, annyira nem fognak meg de amúgy van még sok aki aranyos:

@rimoczizsofi ők érdekesek és aranyosak pedig marhára nem tudom a nézeteimet összeegyeztetni velük mégis szeretem az oldalát.

@alexyvivilifestyle kiváncsi vagyok milyen mami lesz, eddig szupercukik.

@aniramirezvago ő is nagy kedvencem pedig messze áll tőlem a stílusa de olyan szép kis család és az én férjem sem magyar ezért szeretem nézegetni.

@sylviszilagyi is nagyon kedves, nagyon szimptikusak a családjával pedig sosem hallgattam a férje zenéjét.

@anitabakai előtt le a kalappal, fantasztikus az ikrekkel és sokáig nem tudtam, hogy egyedül neveli őket.

@nicolemeloche akinél csak folyik a nyálam olyan helyeken jár.

Jaj, ezek a nők, imádom őket és engek borzasztóan motiválnak abban, hogy én is “menőmami” legyek és ne hagyjam el magam, illetve tök jó inspirációk a kislányom dolgaival kapcsolatban is. :)

2019. febr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%

Jesszusom...26 éves vagyok, de szerintem jó tíz éve túlléptem azon a korszakomon, hogy élvezzem a mások életébe való virtuális belemászást, pedig hol volt még akkor Instagram...most se vagyok fent, Facebookon is csak az egyetemi csoportos beszélgetések miatt.

De hogy a kérdésedre válaszoljak, egyik instaanyuka se kedvencem. Ha valkinek abból áll a napja hogy tolja fel a képeket a tökéletesnek maszkírozott életéről, miért is lennék én rá kíváncsi? Van egy saját életem, saját családom, saját terhességem, saját barátnőim, saját férjem, minek is foglalkoztasson más élete?

2019. febr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Egyet sem ismerek 😂😂😂
2019. febr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Most őszintén, akinek az a válasza, hogy "nincsen", "nem tudom", "nincs instám" és hasonlók, az minek válaszol?:D Nyilván a kérdés azokhoz szól, akinek VAN INSTAGRAMJA, és KÖVET MÁS ANYUKÁT. Ha ebből a két feltételtől egy sincs, akkor inkább ne írjatok. Ez kb olyan, mintha valaki autókról kérdezne, és odaírnátok, hogy nincs kocsitok... Ne erőltessétek ezt, nem kell mindenhová kommentelni.


Nem stresszelem magam, mert nem hozzájuk hasonlítom az életemet. Egyszerűen jó inspiráció forrás, plusz a gyerekeik tényleg édesek (nem, nem vagyok pedofil). Pl. a nnooemi oldalán olvastam, hogy mennyire nem jött be nekik a Stokke babakocsi, pedig először én is olyat akartam. Vagy nála olvastam, hogy a Carters oldaláról szokott babaruhákat rendelni, magamtól biztosan nem találtam volna meg, hanem maradt volna a Zara-Mango-HM hármas simán. Hadnagy Timiéket jó nézni már csak azértis, hogy mennyire bevállalósak egy picivel, és ez engem csak megnyugtat, hogy bizony nem kell lemondani semmilyen nyaralásról 3-4 évig a gyerek miatt. Nekem nincs semmi ellenérzésem azért, mert ők boldogok. Szerintem senki nem arról tesz fel képet az Instagramra, vagy a Facebookra, hogy úszik a mosatlanban a konyha, a szennyes kifolyik a fürdőszobából és hogy a nappaliban kupi van.

2019. febr. 7. 22:15
 6/19 anonim ***** válasza:
48%
Én sem értem miért kommentel (és lepontoz) olyan aki nem instázik meg “kinőtt” ezekből, “nem stresszeli magát ilyenekkel”. Egyrészt akkor tovább lehet tekerni nem kell válaszolni, másrészt szerintem az aki ilyenek miatt, hogy nincs egy képen mosatlan meg kupi a háttérben stresszel az nem tudom milyen szinten lehet... Mindenki tudja, hogy ide senki nem a szart tölti fel hanem egy retusált valóságot, mivel szart otthon is lát az ember eleget nem is bánom hogy amikor szabadidőmben kikapcsolódom nem azt kell nézegetnem. Illetve nagyon sajnálom azt aki ezek mögött a képek mögött azt látja, hogy bezzeg nálam miért nem ilyen ahelyett hogy felnőtt létére felfogná hogy a másik sem patyolatrendben él 0-24 pusztán csak igényes tartalmat szeretne megosztani, mert a szennyes meg a kupleráj egy sötét, homályos fotón nem az. Akit ilyenek zavarnak az nézesse meg magát egy pszichológussal...
2019. febr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

"hogy úszik a mosatlanban a konyha, a szennyes kifolyik a fürdőszobából és hogy a nappaliban kupi van"


Pedig lehet, hogy ezzel még akár engem is megfogna valamelyik. :)

A katasztrófaturizmus sokkal izgibb, mimt a barbievilág.

Zsíros haj, karikás szemek, kinyúlt bőr, kupi.... és máris nézegetném. :D

2019. febr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
Én imádom az Instagram-ot és most ránéztem erre a nooemi-re, de Jézusom.. 30 posztból 26 valamilyen szar promóció. Mint egy csini reklámújság anyukáknak. Titeket ez nem zavar???
2019. febr. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
22%
7: ja nézegetnéd a 2. ilyen képig (vagy az igazán szar napjaidon) aztán csak továbbmennél, hogy ez a szerencsétlen lúzer tróger már megint itt szenved... De akkor nesze neked: @realmomreallifebykinga aki pont egy ilyen, nem is értem miért nem ömlenek a követők az oldalára... Én nem vagyok instamami és nem mutogatom az életünket de többnyire a lakás is rendben van mert van rá igényem illetve korrektort is használok így rajtam karikát még a postás sem látott. :) Ja és annak a gyermektelen rosszindulatú nőnek az instamamikról írt felháborító cikkének margójára: a tökéletesen kötött vajszínű pulóveremben ülök a kanapén szupermodell pózban a kávémmal mert igen, nem csak az instamamik de az átlagmamik között is vannak igényes emberek...
2019. febr. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
22%
@hannahpolites abszolut kedvencem 😊 van egy 1 év körüli kislánya, aki nem mellesleg gyönyörű szép, és most megint várandós kb a 20. Héten jár. Fitnessmodell. Ja és van egy kutyusuk is, fogalmam sincs milyen fajta de olyan mint egy fehér maci óriási bundával ha rátenném a fejem elveszne :D nekem ő a favorit :) magyarok közül pedig Kulcsár Edina :)
2019. febr. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!