Lenka, Janka, Jana?

Figyelt kérdés

Adnátok,adtátok valamelyik nevet?

Ismertek ilyen nevűt? Tetszik valamelyik név?


2019. febr. 8. 14:31
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
szerintem a Jana olyan, mintha egy hiányos név lenne, sokkal szebb a Janka. A kérdésre válaszolva talán a Jankán elgondolkoznék, de egyikse tetszik annyira.
2019. febr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%

A Lenkát nem tudom,hogy elírtad-e,de sem ez,sem a Lenke nem tetszik.Nagyon öregesek a Jankával egyetemben.

Ha tényleg csak ezek közül lehet választani,akkor a Jana.

2019. febr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Janka még tetszik is, de a többi nem
2019. febr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem nem nem
2019. febr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Egyiket sem adnam, mert nem tetszenek, de ha ezek kozul kellene valasztani, akkor Magyarorszagon a Jankat, mert ez ismertem, elterjedtebb, Angliaban a Lenkat, es Nemetorszagban a Janat.
2019. febr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A Janka nagyon szép név, adnám is. :) A másik kettő nem tetszik, nem is adnám
2019. febr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%
Egyiket sem adnám. Ha csak ez a 3 női név lenne, akkor (inkább viselne férfi nevet a lányom xD) Janka.
2019. febr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem tetszik, ne haragudj. A Lenkát nem tudom hova tenni,a Janka nekem öreges, a Janáról meg a vízre asszociálok,és olyan befejezetlennek tűnik. A felsorolt nevek közül egyébként egy Jankát ismerek.
2019. febr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Janka lesz a kislányom.
2019. febr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Jankám van😊 így egyértelműen ez tetszik legjobban. Felénk nagyon ritka. Kis településen élünk, itt nincs másik Janka. A szomszéd kisvárosban van egy nagyobb kislány aki Janka, és most született egy baba is, aki az én lányom miatt kapta a Janka nevet😊

Eddig mindenki dicsérte, hogy milyen szép neve van.

2019. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!