Lenka, Janka, Jana?

Figyelt kérdés

Adnátok,adtátok valamelyik nevet?

Ismertek ilyen nevűt? Tetszik valamelyik név?


2019. febr. 8. 14:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Janka vagy Lenke tetszik, de nem adnám és ismerek mindkettőt.

Janának nálunk a Jánosokat becézik, na meg az ásványvíz, szóval az nem tetszik.

2019. febr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ismerek egy Lenkát, előtte nem is hallottam erről a névről, nem rossz, de nem adnám.

Jana a tetoválóm( férfi) + az ásványvíz

Janka elmegy, nem ismerek egyet se. De olyan becenév szerű.

2019. febr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
56%

Lenka olyan, mintha elírtad volna Lenkét.

Janka - semleges; inkább a franciás hangzású változatát szeretem, egyik lányom Zsanett.

Jana meg az ásványvíz.

2019. febr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
25%

legyen jana, a másik kettőből az egyiket viselem, és rühellem, nem is szólít úgy senki, mióta elszabadultam a szüleimtől végre.

ez két iszonyat béna, BECÉZETT név, és oké, hogy kisgyereknek rohadt cuki, de ezzel a névvel kéne élnie 40es-50es felnőtt nőként is. lajoskának és pistikének sem anyakönyvezed a gyereket, mert az lajos és istván. ha becenevet akar, akkor azt majd ő eldönti, de legyen egy rendes, felnőtt neve annak a gyereknek.

a jana az egyetlen teljes név ezek között, a mésik kettő gügye becenevek, amikte valamiért rendes keresztnévként kezelnek. ne keserítsd meg az életét.

2019. febr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem a Jana nagyon tetszik. A Janka túl kislányos, a Lenka túlságosan furcsa, ráadásul túlzottan hasonlít a pelenkára is; valamint még a Lenkére is hasonlít, nem tetszik az se; meg a Lenka se. A Jana amúgy az a víz nekem, de mondjuk adható teljesen; érdekes volt, volt osztályfőnököm azt mondta, hogy az ő lányuknál azért vetették el a Flóra nevet; hogy nehogy a margarinnal csúfolják; és tökre érdekes volt. :) Amúgy pl ezekkel szerintem nem annyira lehet csúfolni, azért is volt érdekes:) Fúúú, ez a Lenka ez nagyon nem jó. Ez is túlzottan kislányos. Kezdetben, amíg meg nem szokom, tuti szomorú lennék ezzel a névvel; meg hát, nem tom, talán ez még jobban is csúfolhatóbb tényleg:S De a Lenke változat se jó, mert az meg túl öreges:S, és egyébként is túl egyszerű, uncsi, olyan színtelen:S Egyébként a Biankát is pl lehet talán becézni Jankának, Janának. Bár lehet, hogy fura lenne, mert vannak ezek önálló névként. Egyébként a Jana talán egy leheletnyivel jobban tetszik hangzásra, mint a Bianka:) Ami még tetszik ilyen kás, pl Aranka, Blanka, Etelka, Mónika. Mónika se annyira, Etelka viszont nagyon cool!:) Meg amúgy nemtom, csak úgy eszembe jutott, eredetileg nem gondoltam leírni,mert ez nem is számít nálam, ennek a névnek a megítlésében, de ha számítana, akkor max pozitívan, tehát még picit javítani tudna rajta, hogy a marlenka talán egy kaja:) De egyébként ettől még nem adnám a Lenkát. Ami hozzá hasonló az pl még a Leila, Leona. Ezek még nagyon szépek.
2019. febr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!