Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki milyen gyakran szokott...

Ki milyen gyakran szokott porszívózni?

Figyelt kérdés

Itt volt anyósom azt mondta beteges hogy minden nap porszívózok. Férjemtől kaptam akkumultáros álló porszívót szóval 5-10 perc alatt átszaladok naponta a házon. 10 hónapos fiam kúszik mászik és van egy macska is.

Ő szerinte heti egyszer bőven elég lenne. Most megsértődött és haza ment.


2019. febr. 20. 12:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
73%
Szintén naponta. 😀 Rengeteg minden lehet egy szőnyegben. Főleg macska mellett. Egyáltalán nem beteges szerintem. Pláne ha ilyen gyorsan megvagy vele. Ne hallgass rá, jól csinálod, de ha nem tenned sem dőlne össze a világ. Ennek ellenére semmi köze hozzá sem anyosodnak, sem senkinek. Magánügy.
2019. febr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
64%
Naponta. Szinten kisbaba +macska. Meg van ra 15 percem akkor miert ne? Anyosod kussoljon, nem o neki kell csinalnia.
2019. febr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
64%
Ha úgy érzed, hogy így tisztább a lakás és neked se probléma, miért is lenne baj? :) Ti éltek ott nem az anyósod. Persze a kevesebb takarítás se lenne baj, de a cica miatt nem árt, hogy gyakran porszívózol. Az én babám kifejezetten szereti a hangját és állat nélkül is csomó szösz tud összegyűlni.
2019. febr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
67%
Naponta. Van 2 macskánk.
2019. febr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
73%
Naponta, kisgyerek van. Viszont én a lustabb vagyok, robitporszivom van, úgyhogy azt csak bekapcsolom
2019. febr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
53%
A kèzi porszívó naponta többször előkerül, úgyhogy rendes nagy porszívózást csak kb 2 hetente tartok
2019. febr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
67%
Szomszédom folyamatosan porszívóz. Minden nap, van hogy többször is. Csak tudnám mikor piszkítanak? Én inkább elmegyek itthonról shoppingolni, fene porszívóz naponta. Nem baj ha pár nap kimarad. Azért a napi és a heti egy között létezik átmenet.
2019. febr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk 2-3 naponta kell porszívózni. Kutya van, kisgyerek nincs. Amíg nem volt kutya elég volt kevesebbszer porszívózni.
2019. febr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
46%
Napi szinten, főleg ott ahol a gyerekek egésznap játszanak. 4 és 2 évesek. Nagy piszkot tudnak csinálni.
2019. febr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
34%
Naponta 2-3 alkalommal.Nálunk is van egy macska, de kényszerem van..ha látok egy szőrszálat már végig kell porszívózni a házat:))Reggel,délután és egyszer este (ha már alszik a pici még felmosok)
2019. febr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!