Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit keres egy szülesznő...

Mennyit keres egy szülesznő ma magyaroroszagon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Allamvizsga elott allo szulesznonek tanulo hallgato vagyok es egesszen eddig nem is erdekelt mennyi fizetesre szamitsak miutan sikerult az allamvizsgam. Probaltam a kozalkalmazotti tablazatot kisilabizalni de remenykedem hogy ez nem mervado.

A gyakorlati helyemen felettem allokat nem merem megkerdezni :)

Ma magyarorszagon egy szülesznő atlagos munkarendben, az esti es hetvegi potlekokkal egyutt mennyi NETTO-t kereshet ha tegyuk fel nem fogad el halapenzt es nem is fogadjak fel.

A valaszt koszonom :) orulnek olyannak is aki a szakmaban dolgozik es vagy egy ket joravalo tanacsa :)

Koszonom :)


2019. febr. 21. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Attól függ hányan fogadják fel...és ezért mennyit nem szégyell kérni. Akinél én szültem az 60 ezer Ft ot kért.
2019. febr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fogad el hálapénzt, akkor annyit keres amennyit a bértáblában látsz, egy közkórházban. Sehol nem fizetnek többet. A túlórát pedig mindenhol máshogy fizetik. Szerintem átlagosan 100-200%-os órábér között mozog
2019. febr. 22. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerősöm: végzés után havi 95ezret ajanlottak neki. Mert az első x évben csak gyakornok. Addig nem is vállalhat szülést, csak felügyelet mellett dolgozhat. Pályaelhagyó lett, mivel ennyi pénzből nem tudott kijönni x ideig, amíg “önálló” szülésznő lehet
2019. febr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszaitokat! Szomoru hogy ez a helyzet ebben az orszagban.. tanulmanyaim soran igen sokretu tudasra tettem szert volt pesten, szombathelyen es pecsen is gyakorlatom, be kell valljam igy az utolso evemben vezettem mar le szulest ugy hogy a felettem allo orvosok es szulesznok “aszisztaltak” nekem. Nagyon stresszes szakma, hatalmas a felelosseg, pedig csodalaotos minden resze. Meg a terhesgondozas is. En is megszenvedtem a sokretu tantargyaimmal hogy most itt tarthassak es a neheze meg hatra van. Es igen nagyon nagyon nagyon szomoru vagyok most amiert nem csak itt de mashol is azt hallom hogy 4 evig kemenyen kuzdottem es vert izzadtam azert hogy ebben dolgozhassak eletem soran es lehet hogy nekem is el kell ezt hagynom ha ilyen rossz a helyzet. Mert azert az elejen elmegy a dolog, de 2-3 even belul en is szeretnek kisbabat es ha a parom se keres annyit meg a kottonk fizetese sem lenne eleg.. egy diplomaval ennyit keresni keves.. ez szomoru.

Koszonom a valaszokat!

2019. febr. 22. 18:43
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Ne lepödj meg, ez magyarország. Nem kell szomorúnak lenni, el kell menni ki külföldre dolgozni. Egy hivatalos fordítás a bizonyitványaidról, nyelvtudás(nem kell perfektül) kinnt csinálsz kis tanfolyamot és elismerik. Ennyi, dolgozhatsz is. 5000-6000eurokat adnak, mëg egy Sima idösgondozónak is. Ne is vesztegesd az idödet mo-n.
2019. febr. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
külföldön 5 ezer eurotol-30 ezer euroig keresnek. Magyarországon függ, hogy miniszter elnök mennyire emeli fel a korházi dolgozok bérét 300 ezer forint is lehet
2021. aug. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!