Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Magyaroroszágon miért törvényb...

Magyaroroszágon miért törvénybe ütközö és nem elfogadott dolog a Béranyaság? én szivesen lennék béranya

Figyelt kérdés
2014. aug. 20. 11:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%
Mert így döntöttek a parlamentbe.
2014. aug. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
de ha azt akarják hogy relative növekdjen a népesség akkor miért nme támogatják?
2014. aug. 20. 12:07
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
ezt én se értem. az abortusz elfogadott a béranyaság meg nem? bár magyarországon semmiben nem kell keresni a logikát.
2014. aug. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg attól félnek, hogy teret adna az illegális gyermekkereskedelemnek. Én sem értem, barátnőmnek lehetne gyermeke, de kihordani nem tudná, saját húga vállalta volna a béranyaságot, de nem lehetett. Így most gyermektelenek, már feladták a dolgot. Most ez jobb?
2014. aug. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
41%
Mert a béranyák pénzért csinálják így emberkereskedelemnek számít. Az abortusz kicsit más tészta, nem kellene vele összehasonlítani, hiszen ha egy megszületett csecsemőt öl meg valaki az már itt is gyilkosságnak számít, így ha valaki egy megszületett csecsemőt pénzért elad az emberkereskedelem.
2014. aug. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

Mert a döntéshozóknak így is van egy rakat gyerekük nem hiszem hogy tudják milyen ha nem lenne,így nem is sürgetik.

Egyébként meg így is úgyis van mert kimennek külföldre,aztán megoldják.

2014. aug. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%

# 5/6


Rokont engedélyezhetnék ingyen is. Mint a petesejt adományozást.

Külföldön sem csak pénzért csinálják.

[link]

2014. aug. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
48%
Épp hogy olyan mint az abortusz. a nagy abortusz pártolók azt harsogják hogy a nőnek joga van azt tenni a testével amit csak akar. És itt nem? Ugyan az a test, csak nem gyilkolásra használják hanem szülésre. És egyébként is sokan vállalnák ingyen a béranyaságot.
2014. aug. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%

én sem értem mért nem lehet, hiszen ha nem az én biológiai petesejtemet használják fel - hanem donor sejttel és spermiummal létrehozott lombikként ültetik vissza , akkor biológiailag nem is az enyém!

szóval nem lehetene gyerekkereskedelembe ütköző - viszont a magyar törvények azt mondják ki , hogy az az anya aki szül!

még valami ami miatt kicsit kivagyok... a véradással és vérplazmaadással semmi bajuk az embereknek - miközben anyagi juttatásban részesülnek!!! ezt én szervkereskedelemnek hívnám! Ez teljesen legális....szóval hogy is van ez???


Egyébként ha magyarként külföldön megcsinálod ezt azért is büntetnek!!!

2014. aug. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%

A nők 98-a nem vállalná el ingyen, mivel akinek nem lehet gyereke bármit megtenne azért, hogy lehessen, iszonyú visszaélések lennének belőle.

Nem azt mondom, hogy nem támogatom, mert az alapötlet becsülendő, de értem, hogy a fejesek mitől tartanak az üggyel kapcsolatban.

2014. aug. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!