Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha felelőtlennek tartanátok a...

Ha felelőtlennek tartanátok a nagymamát (45éves), elengednétek csavarogni a 3 éves gyereket vele?

Figyelt kérdés

nem bízok benne egyáltalán, sőt párom is kijelentette ő se bízná rá.. havi 1x szokott csak jönni vagy mi menni

még sose vigyázott rá, 2 éves koráig sírt tőle a gyerekünk..de ez már változott, eljátszanak együtt...de nem érzem azt,hogy nyugodt szívvel elengedném őket akár csak 1 órára is :/ nagyon felelőtlenül-gyerekesen gondolkodik..vagy inkább nem gondolkodik..

szerintetek túl aggódom?

ti mit csinálnátok?


2019. febr. 23. 22:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Mi nem ismerjük.
2019. febr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nyilván nem! a kérdésem arra irányult,hogy egy olyan emberre(mégha családtag is) rámernétek-e bízni a gyerekeiteket, akiben nem bíztok meg
2019. febr. 23. 23:06
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván nem.
2019. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mindegy, hogy miért nem bíztok benne!

Lehet tudni?

2019. febr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

sokszor csinált meredek dolgokat

-mikor kicsi volt a gyerekünk, volt pár eset..hogy majdnem kiesett a kezéből

-pelenkát úgy meghúzta, szerencsétlen gyereknek 1 óra hosszat meglátszódott a testén

-nekem kell szólni ne cigizzen már mellette

-csípős kolbászt is simán belenyomta a szájába, úgyhogy a műbőrt nem húzta le..fiunk természetesen fuldoklott emiatt

-simán hagyta,hogy a fürdőszobában matasson, mikor az összes vegyszer ott volt

...stb.sok olyan dolog történt, ami számomra elég meredek


igazából nem tudom párom,hogy élte túl a gyerekkorát..párszor volt gyomormosáson azt tudom, és sok összevarrt sebe is van :/

2019. febr. 23. 23:23
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Igy biztosan nem hagynam hogy orakra kettesben maradjon vele. Sajnos anyosod is akkora felugyeletet igenyel mint a gyermeked, nagyon felelotlen. Raadasul magara is hagyta mar percekig a kicsit ami szinten nagy butasag.
2019. febr. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Én nem biznám rá. Anyósom is ilyen, imádja az unokáját, de nem merem sokáig kettesben hagyni vele a 3 éves gyerekemet. Ő pl. elfelejt neki enni adni,vagy leizzadva, kabát sapka nélkül kiviszi a 10 fokba "ó csak kinézünk" alapon, meg folyton kiforditva adja rá a ruháit... Én is csodálkozom mindig hogy a férjem hogy élte túl a gyerekkorát :)

Szóval bizz az anyai ösztöneidben.

2019. febr. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

próbálok bízni, csak az a túlaggódos-féltős se akarok lenni :/

de inkább ezt még hanyagolom és kerekperec megmondom,hogy még nem jött el az idő

2019. febr. 23. 23:42
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

A mi időnkben nem voltak biztonsági kupakok meg spéci zárak gyerek ellen, mégse mentünk gyomormosásra.

Azért ahhoz egy hülye gyerek is kell...

2019. febr. 24. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha te sem bíznád rá és a párod sem, akkor nem értem mi a kérdés.
2019. febr. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!