Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3gyermekes család esetên...

Tomika187 kérdése:

3gyermekes család esetên milyen támogatásokat vehetek igénybe?

Figyelt kérdés
3 családi pótlékra jogosult gyermek esetén, milyen támogatásokat vehetek igénybe? Persze, tudom ott van az internet, miért nem nézem meg ott? Azért, mert úgy hallottam, hogy több dolgot nwm szeretnek feltűntetni. Igazából mi den dolog érdekelne, ami 3 gyermek után jár.
2019. febr. 24. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Családi pótlék, családi adókedvezmény, nagycsaládosok gázártámogatása.

Illetve attól függ, hogy mikor született a harmadik, lehet jelzáloghitel támogatást kapni.

Autópálya díj kedvezmény, ha nagyobb az autó mint 7 személyes.

2019. febr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezeken kívül utazási kedvezmény a vonaton, ha együtt utaztok. Iskolában félárú, óvodában ingyenes menza (bölcsődét nem tudom). Nagycsaládosok Egyesülete tagsággal különböző helyekre kedvezményes belépő.
2019. febr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!