Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Havonta mennyi összegben kap...

Havonta mennyi összegben kap támogatásokat egy 3 gyerekes család?

Figyelt kérdés
Senkit nem akarok megbántani, tény hogy a gyereknevelésnek költségei vannak, segíteni kell öket. Viszont azt tapasztalom, hogy több a "gazdag", családi házban élö (ismerek olyat akinek a több szintes családi házán napkollektor is van) 3 vagy több gyermekes, mint pl a gyermektelen házaspár vagy az egy-két gyerekes család. Komolyan senkit nem akarok bántani, de én az látom hogy a 3 gyerekesek egy bizonyos része igencsak jól él, nem szükölködik. Igazságtalannak tartom hogy ezeket a nem rászoruló családok igen nagy mértékben vannak támogatva, míg az egy-két gyerekesek jó ha a panelban való lakás költségeit ki tudják fizetni. Én megnézném azt, hogy adott családnak mennyi az jövedelme, és hogy mennyi támogatásra van szüksége a gyerekneveléshez. Azt veszem észre, hogy a jól keresö családok több támogatást kapnak, (pedig annyira nincsenek rászorulva) mint a kevesebbet keresö és szerényebb körülmények között élö családok. Mennyit kapnak havonta támogatást a 3 gyerekes családok? (ismétlem senkit nem akarok bántani, csak kiváncsi vagyok)
2014. máj. 4. 15:20
 1/2 anonim válasza:

mi 3an vagyunk gyerekek itthon, nem élünk túl jól.. mennyi támogatást? 48ezret kapnak ránk anyáék, ebből 32ezret kap kézhez. apa 29ezret kap, leszázalékolva, anya közmunkás volt.. most járt le a szerződése, ő rendszeresen bejárt.. apa minden melot elvallal amit bír.

nem élünk jól. sőt. én diák vagyok, tanulok és dolgozok hogy legyen normalis ruhám. :)

úgyhogy igazából nem sokat :/

2014. máj. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elsö! Köszönöm szépen a választ. Ezért mondtam hogy igazságtalan ez a támogatási rendszer. Nektek kéne sokkal többet adni, mert rászorultok.
2014. máj. 4. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!