Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van akinek a babája magától...

Van akinek a babája magától leszokott a cicin elalvásról?

Figyelt kérdés

3 hónapos és már nem először fordul elő hogy csak sír a cicin pedig eddig ha álmos volt cic--> alvás.

Most meg leveszem, panaszkodón meg sír egy kicsit aztán elalszik ringatva.

Mitől lehet?

Kinőtte?

(Nem mondom hogy baj, mert nekem mindegy)

Kinőtte talán? Vagy függ valamitől hogy mostmár nem tudom úgy elaltatni. Egyébként majdnem ugyan annyi idő. Szóval nem zavar csak nem értem és kíváncsi vagyok.



2019. febr. 25. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van, szintén 3 hós. Visszasírom a cicin alvást, mert már nagyon nehéz ringatni :) De tegnap pl. nem kellett már ringatni, kiköpte a cicit, mocorgott kicsit, majd bealudt. Nekem megjött, lehet attól lett most ilyen.
2019. febr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Úgy emlékszem, nekünk is volt ilyen korszakunk. Egyik ciciről a másikra pakolgattam. Szerintem az zavarta, hogy jön belőle a tej / vagy sok tej jön belőle, mikor már csak szunyálna. Egy idő után kinőtte, de a cicin alvás megmaradt. De nekünk jobb ez... ☺️ (másfél éves)

2019. febr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hol így alszik hol úgy. De legalább van lehetősége válogatni :)
2019. febr. 26. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!