Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen anyukákról?

Figyelt kérdés

Instamamik, youtuberek stb.

Ha nézitek/ ismeritek őket, ki az akit kedveltek, és ki az, aki nem a ti ízlésvilágotok?



2019. febr. 27. 16:32
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
55%
Ráérősek,a büdös életben nem volt ès nem is lesz dolguk,gondjuk. Ès az a szomorú,hogy egyre több az ilyen anyuka.
2019. febr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
84%

Sosem néztem, előszor itt hallottam róluk, de biztos valamit jól csinalnak, ha raernek videozni, majd azt megvágni, posztolni, majd a poszt alatt valaszolgatni a kérdezőknek/rajongoknak.

Én pl biztos nem ilyennel tölteném a szabadidőmet/napomat a gyerekeimmel. De az ő dolguk, én pl imadok sütni főzni, és ebbe bevonni a nagyobb fiamat, de eszembe nem jutna ezt valahová feltenni vidi formajában.

Nekik ez a hobbijuk, egészsegükre.

2019. febr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
52%

"Ráérősek,a büdös életben nem volt ès nem is lesz dolguk,gondjuk. Ès az a szomorú,hogy egyre több az ilyen anyuka."


Szóval szerinted az szomorú, hogy egyre több anyukának nincs gondja? Boldogabb lennél, ha nekik is lennének gondjaik? Én pl. GYES alatt tanultam, hogy később jobban keressek. De feltételezem, hogy egy insta vagy youtuber anya, akit sokan követnek, sokkal több pénzt keres ezzel, mint én a hétköznapi munkámmal. Egyes cégek százezreket fizetnek, hogy megjelenítsd a termékeiket. Egyszerűen csak odateszed a képre a gyerek mellé az üdítőt, és ezért fizetnek, nem is keveset.


Nézd meg pl. nnooemi-t. Szerinted mennyit kaphat az ismert gyümölcslé márkától? Biztos többet, mint a te 3-4 havi fizetésed.

2019. febr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
35%
Jól le lettem pontozva. Szóval akkor ti örültök annak, ha más anyukának gondjai vannak.
2019. febr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
81%
Engem nem érdekelnek az influencer anyukák. De olyat viszont szoktam nézni, aki hobbiból videóz és kevesen követik. Akinél megindul a szekér, arról iratkozom is le. Nem vagyok kíváncsi semmilyen reklámra, tvt se nézek. Ez van, én nem szégyellem, hogy nézek egy két videóst, de én megválogatom. Ha meg annál a kevésnél is beüt a fizett együttműködés, akkor nézek angolokat. Vagy nemnézek.
2019. febr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
43%

"

Szóval szerinted az szomorú, hogy egyre több anyukának nincs gondja? Boldogabb lennél, ha nekik is lennének gondjaik?"


"Jól le lettem pontozva. Szóval akkor ti örültök annak, ha más anyukának gondjai vannak.

"


Nem,nem,nem! Nekem nem azzal van a baj,hogy egyes anyukáknak nincsenek gondjaik,vagy elmehetnek GYED-re.

Nekem az ilyen Instás,YouTube-eres,álszent élete elő anyucikkal van bajom.

Félte értés ne essék,nekem nem a GYED-es anyukáknak van a bajom(***************** a #3,#4 -re gondolok első sorba************)!

2019. febr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
19%

Én még babát várok és követek néhány anyukát. A kedvencem instáról Noémi. Kaptam általa jónéhány inspirációt, például az ő oldala által ismertem meg a Mamas & Papas boltot, ahol rengeteg mindent vásároltam, nagyon klassz dolgaik vannak. Sokáig Stokke kocsit szerettem volna venni, aztán nála olvastam, hogy az első lányánál nem igazán vált be és elvetettem az ötletet, találtam sokkal klasszabbat. Szerintem nagyon jó dolog, hogy így is kaphatunk tanácsokat, tapasztalatzokat, hiszen nekem például nincs kisbabás ismerősöm, kivéve egy barátnőmet, de neki nagyon más az ízlése és anyagi lehetősége, mint nekem.

És hát nagyon jó hatással van az is, hogy tényleg igényesek, én sem hagytam el magam 9 hónapig, nem is tervezem a jövőben sem...

2019. febr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
24%

Nincs velük nagyobb problémák, mint azokkal a szülőkkel, akik 30 évesen csak azért vállalnak gyereket, mert “kell”, egy évig tologatják a legmenőbb babakocsiban, meg cuki kis ruhákat adnak rá, de amint 2 éves lesz, azonnal bevágják őket a bölcsibe, utána pedig az oviba egész napra, hogy lehetőleg reggel 7-től délután 6-ig ne legyen láb alatt, amíg műkörmöshöz meg szolizni járnak munka helyett, de amikor haza esik a gyerek, akkor is inkább beültetik őket az “elektronikus kábítószerek” elé (ahogyan a pedagógus anyám mondaná), vagyis a kezébe nyomják a tabletet, vagy olyan “gyerekműsorokat” nyomnak be nekik, amiről fogalmuk sincs, hogy tehet-e kárt a gyerekben, vagy nem.

Szóval, inkább legyen az ember instaanyuka, mint ilyen.

Mert ezekben a videókban, posztokban a gyerekei is szerepelnek, vagy pont róluk beszél, és én azt tartom igazi szülőnek, aki tényleg törődik, játszik velük, és komolyan is veszi a gyerekeit - akár kamerák előtt teszi ezt, akár nem.

2019. febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
71%

Én azt nem értem miért néz valaki ilyen oldalakat ha nem érdekli?

Én szeretem őket nézegetni és tudom hogy minden baba/gyerek más és nem mérem a családom hozzájuk. Én is ki tudnék ragadni napi 1 idilli képet a tündérien játszó gyermekeimről, vagy az épp rendbe rakott lakásról, akkor is ha nap többi részében nem így van.

2019. febr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
55%
Nekem különösebben nincs velük bajom és nem is nézem őket, néha a youtube kidob egy-két videót. Kíváncsiságból rákattintok de nem igazán vonz a dolog, mivel nagyrészt nem valós amit mutatnak. A smink meg egyebek, gondolom 1-2 gyerek mellett is sok időbe telik. Egy hétköznapi anyukának nem feltétlen van ideje ilyesmire plusz ahogy előttem is írták már, én sem szeretem a reklámokat. Aki elkezd youtube videókat gyártani és felkapott lesz, nyilván megkeresik szponzorok. Egyértelmű hogy a szponzor fizet neki emiatt és nem is biztos hogy az adott youtuber az igazat mondja a termékről. Nekem meg nincs idegrendszerem azt nézni hogy most hol mond valaki igazat és hol nem.
2019. febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!