Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek nem túl magas ár...

Szerintetek nem túl magas ár egy hordozókendő tanfolyamért 1 óra időtartama fejként 5000 Ft?

Figyelt kérdés
Hiszen csak egy 1 óra és nem egy ember vesz rajta részt, hanem minimum 10 és a terembérlet 1 órára tuti nincs 50 ezer közében sem....
2019. márc. 1. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem felesleges ilyen tanfolyamom részt venni.


Nekünk is van kendőnk. A mellékelt képek alapján elsőre meg tudtuk rendesen kötni. 1-2 alkalommal a férjem segített felvenni, de most már egyedül is bele tudom tenni a babát, pedig már 6.5 kg.


Egyébként a youtube-on is vannak videók amik alapján biztos meg tudod tanulni.

2019. márc. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
En sokalltam volna anno, ezert amit tudtam, megtanultam youtuberol elore, es minikonzultaciora mentem (20 perc, de mondjuk az is 2500 ft volt). Szuper trukkoket tanultam, amik valoban jol jottek. En csoportosra ennyi penzt nem aldoznek, inkabb egyenire keresnek olcsobb megoldast. En a Hordozohazban volt Budapesten a konzultacion.
2019. márc. 2. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Ha valamit nem tudsz, és meg akarod tanulni akkor vagy kifizeted a szakembert aki ért hozzá, vagy ha sokallod, akkor ahogy már írták megtanulod youtubról vagy másik anyukától.


Egyébként azt írod, sok az 50000 bevétel, ebből kifizeti a terembérleti díjat, az utiköltséget, ha egyesülethez tartozik akkor a tagdijat, az adóját, a tb jét...

2019. márc. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Maga a tanfolyam is felesleges. Vannak képek, videók, ahonnan könnyen el lehet lesni a praktikákat.

Felesleges azért penzt kiadni, amit otthon ingyen is meg lehet tanulni.

2019. márc. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Én voltam hordozasi tanacsadonal, egyéni tanacsadason két órát 8000 forint volt (Budapest) Nekem megérte ezt az arat. Én inkább egyéni tanácsadásra mennek, mert ott a neked problémás nehezen menő dolgokra fokuszaltok. Akar kötés korrekció, akar új kötés megtanulása.


En pl. batyu kötést szerettem volna megtanulni, olyan dolgokat is mondott a tanacsado ami kepek vagy videó alapján nekem nem jött át. Ha valamennyire tudsz kötni és csak kötés korrekcióra van szikseged, arra hordozó klubban ingyen van lehetőség.


Az eredeti kérdésedre válaszolva ami erdekel, arra szívesen kifizetem a meghatározott összeget.

2019. márc. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Minekután nem kötelező tanfolyamról beszélünk, ezért ha drágállod, akkor nem kell elmenni rá. Ha ennyiért van meghirdetve, az ára pedig nem megy le, az azt jelenti, hogy vannak, akik igénybe veszik a szolgáltatást akkor is, ha neked ez drága. Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy drágállod az új iphonet. Lehet neked drága, akkor nem is neked való, de ez nem jelenti azt, hogy más ne engedhetné meg magának. Az árba pedig más dolog is bele lehet kalkulálva, nem biztos, hogy csak a terembérlés. A szolgáltatások pénzbe kerülnek, hogy mennyibe, azt pedig a szolgáltató határozza meg a piac tükrében.
2019. márc. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok. Vannak hordozó klubbok. Pl itt nálunk egy képzett szakember is ott van, lehet tőle bérelni. Mindent megmutat ingyen, egy helyi kávézó külön termében minden hónapban egyszer van ilyen alkalom, ingyenes, a teremért sem kell fizetni.
2019. márc. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!