Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lenne a legjobb szerintetek?

Mi lenne a legjobb szerintetek?

Figyelt kérdés
Külföldön élünk 0 segítséggel. 2 gyerekünk van 5 éves és egy 16 hós. Most kezdek újra dolgozni. Mostani felállás: férjem hétfőtől csütörtökig dolgozik. Én péntektől vasárnapig. Este együtt vagyunk,de nincs egy napunk sem a családdal....lenne még egy lehetőség: Ő maradna ugyanúgy(reggel 5- délután 2ig) én dolgoznák délután 4től éjfélig. Szóval nem lennék otthon esténként. Viszont hétvégén együtt lennènk. Egészen addig így lesz amíg a kicsi nem megy iskolába... melyik a jobb szerintetek?
2019. márc. 2. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
1.
2019. márc. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Én nem csinálnám az elsőt. 10 éve vagyok együtt a férjemmel és volt már, hogy kb 2 hónapig egyhuzamban nem volt közös szabadnapunk. Iszonyúan megviselt akkor ez mindkettőnket, pedig még gyerekünk se volt.

Egy családban kellenek a közös napok. Pár hét vagy hónap még oké lenne, de itt évekről beszélünk.

2019. márc. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
A harmadik, amikoris mindketten másik munkát keresték, ami normálisan össze hangolhato
2019. márc. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az a gond, h nem egyszerű megoldani. 3.opció nincs,m a kicsit nem akarjuk bölcsibe adni. Bölcsi heti 150£ lenne. A nagy 8:50re megy suliba és 14:00ra
2019. márc. 2. 12:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs a bölcsire támogatás, ha mindkét szülő teljes munkaidőben dolgozik?
2019. márc. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Érte menni. Nincs havi 600 £ bölcsire. Persze ilyen picit nem is adnám be. Főleg azt nézzük,h a gyerekeknek jó legyen. Mi is már 10éve együtt vagyunk.
2019. márc. 2. 12:10
 7/9 A kérdező kommentje:
Nincs rá támogatás sajnos.
2019. márc. 2. 12:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Ti a jobb élet reményében mentetek ki kulfoldre? Mert ilyenkor mindig elcsodálkozok.. Mit ér az egész ha nincs csaladi életetek? A gyerekek most kicsik... Nemsokára majd rádbassza az ajtót és bezárkózik a szobájába. Akkor majd nem fogja érdekelni, hogy otthon vagytok e.
2019. márc. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
Akkor az egyikőtök vállaljon normális, teljes munkaidős munkát, abból azért már meg lehet élni, a másik meg maradjon otthon a gyerekkel. Akkor lesz időtök együtt lenni, amikor a dolgozó fél szabadnapos. Mit dolgoztok amúgy?
2019. márc. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!