Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a legjobb megtakarítási forma?

Mi a legjobb megtakarítási forma?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tudom, van több ilyen kérdés, de inkább régebbiek. Az érdekelne, hogy ki milyen megtakarítást használ, hogy tesztek félre a gyerekeiteknek? Ti melyiket ajánljátok?

Köszönöm szépen!


2019. febr. 26. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom mennyit keresel, hány éves a gyereked...

De pl nem kell minden héten új játék, nem kell minden nap chips, nasi stb. Ne dohányozz annyit (már ha cigizel), nem kell felesleges luxusra költeni.

Nem azt mondom nyilván, hogy élj papként, de csomó felesleges dologra tud költeni az ember. :)

2019. febr. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még pici a fiam (15 hós), így egyelőre csak babakötvénye van, ezt tudom másnak is ajánlani.
2019. febr. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mikor a lányunk született, kötöttünk egy generalis megtakarítást, ennek már 2,5 éve. A fiúnk akkor volt 7 éves, így neki is csináltattunk, úgyhogy a kettőjük nevén van. Van egy biztosítási része is, hogy ha velünk történik valami, akkor a bank a lejárati ideig "fizeti" a tőkét, sőt kapnak utánunk is pénzt (5-5 milliót anya-apa után). A fiúnk már 22 éves lesz, mire lejár, úgyhogy neki mindenképp jól fog jönni, a lányunk pedig 15 éves lesz, szerintem ő még akkor nem fogja megkapni, hanem neki marad még bent. A havidíjon felül bármikor lehet befizetni, bármekkora összeget, ha pl. szülinapra, névnapra kapnak pénzt.
2019. febr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!