Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Apasági vizsgálat szülés...

Apasági vizsgálat szülés előtt, mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Egy hónappal ezelőtt szakítottam a barátnőmmel mert megcsalt, mint utólag kiderült nem az első alkalom volt. Most bejelentette, hogy terhes és csak az enyém lehet a gyerek. Őszintén a dátum alapján lehetne, de már azt sem hiszem el amit kérdez, így apasági vizsgálatot akarok csináltatni. Nem tudom, hogy mennyire megbízható a szülés előtti vizsgálat, nem szívesen várnék hat hónapot arra, hogy kiderüljön tényleg enyém e a gyerek.
2019. márc. 5. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem a megbízhatóság itt a fontosabb tényező, mert nagyon is megbízható, hanem a vetélési kockázat. Ez nem olyan vizsgálat ahol azt kell kideríteni, hogy beteg-e a baba, így nyugodtan lehet vele várni még 6 hónapot.
2019. márc. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Így van, ez nagyon kockázatos vizsgálat, és nyugodtan várj vele a születés utánig.
2019. márc. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Nem hiszem, hogy nem bírsz ki 6 hónapot. Addig semmi kötelezettséged nincs is.

Szülés után kérsz magán úton egy dns tesztet. Ez biztonságosabb is, és lényegesen olcsóbb.

2019. márc. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kötelezettségem tényleg nincs, ELVILEG de rohadt kínos szituációkba kényszerít. Megjelenik a munkahelyem előtt és pénzt követel, mert nem tudja megvenni a vitamint, odáig merészkedik, hogy az ügyfeleim előtt ordítozik velem, elmegy anyámhoz ahol minden sz@r alaknak elmond, mert nem törődők a nehéz helyzetével. Szóval nem, nem akarom kivárni a hat hónapot, egyébként ő ajánlotta fel, hogy csináljuk meg, mikor megmondtam neki, hogy addig egy forintot nem fog tőlem kapni, míg nem tudom 100%-ig hogy az enyém a gyerek. Sajnos jobban érdekli a bankszámlám egyenlege, mint bármi más.
2019. márc. 5. 13:56
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

[link]

Itt azt írja, hogy az anyától vesznek vért, szerintem teljesen biztonságos.

Viszont 590-790 ezer.

És egyáltalán nem biztos, hogy megnyugodhatsz. Lehet, hogy tényleg a tiéd.


Inkább hívd ki rá a rendőrt, hogy zaklat, rágalmaz a munkahelyeden. Esetleg tessékelje ki a biztonsági őr. Feljelentést lehet tenni terhes nő ellen is! Nem védi az állapota!

Másrészt megmondod, hogy egy fillért sem adsz addíg, amíg nem 100%, hogy a tiéd. A szülés után egy dns tesztre találkoztok. Ha a tiéd, akkor kap fix 25 ezer gyt-t havonta, és az életben többé nem találkoztok.

Ennyi. Ne hagyd magad zsarolni, mert akkor sose áll le. Legyél következetes.

2019. márc. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó, én is ezt az anyai vérvételest néztem, és ezért kérdeztem a megbízhatóságot.

Már megpróbáltam mindent rendőrt hívtam, biztonságiak már nem engedik be, stb. de így is megtalálja a módját, hogy jelenetet rendezzen.

2019. márc. 5. 14:16
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

Ha ez igaz, nem hiszem, hogy itt érdeklődnél.


És ha a tiéd? Akkor mit lépsz? Tényleg kíváncsi vagyok.


Ahogy írta valaki 25e gyerektartás azt szevasz, nem látod többet?


Ja végülis a saját gyereke, a vére. Tehet az a gyerek arról, hogy idióta anyja van? Még akkor az apja is fizesse a 25 ezret azt ezzel letudta apai kötelezettségeit?

2019. márc. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%

#7: Igen.

Arra senki se kényszerítheti, hogy akarja és szeresse a gyereket. A férfiakban nincs apai ösztön.

A gyt kötelező, azt kiperkálja, és ennyi. Úgy éli tovább az életét, mintha mi se történt volna. Sok elvált férfi ezt akkor is így kezeli, ha 10+ évig nevelte a saját gyerekét.

A nőknek tudomásul kell venniük, hogy gyereket vállalni csak úgy szabad, ha apa nélkül, szál egyedül, egy fillér tàmogatás nélkül fel tudja nevelni. Soha, de soha az életben nem szabad arra támaszkodni, hogy ott az apa is.

80%-ban nem lesz ott, mire kirepül. Egy nőnek 12 hete van dönteni. Egy férfi bármikor dönthet úgy, hogy eleve van, lelép, és vissza se néz. Kiperkálja egy hétvégi buli árát, és minden letudva.


Szomorú, és sok esetben igazságtalan, de ez van.

2019. márc. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!