Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak olyan nők akik szinte...

Vannak olyan nők akik szinte sportot űznek az abortálásból védekezés helyett? Tudtok ilyenről? Olvastam itt a kérdéseknél olyat, hogy volt akinek 10-20 abortálása volt.

Figyelt kérdés

Ti tudtok olyan esetekről? Mennyi az a szám? Mi számít egyáltalán soknak?


Pl.: az egyik kérdésnél olvastam.Idézet:

"Ismertem 2 nőt(az egyik inkább lány volt).


Az egyiknek 3 gyereke és 10 abortusza volt.


A másiknak(a fiatalabbnak) 5 gyereke és 8 abortusza."

De olvastam, olyat, egy eü-s dolgozó kommentjénél, hogy volt akinek 20 körül volt.


2019. márc. 7. 15:12
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
95%

Amikor missabon voltam, mellettem az egyik csaj büszkén mesélte, hogy neki ez az 5., mert ő nem fog gyógyszert szedni a pasija (ő hívta így) meg nem szereti a gumit.

Lazán kijárt cigizgetni amíg várakozni kellett.

Amikor szültem, akkor is volt egy nő, nem tudom hanyadik volt neki, mert csak az tűnt fel, amikor az orvos mondta neki, hogy a védekezésen még nem gondolkodott. :D

Szóval van akit nem érdekel.

2019. márc. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
63%

Ezt olvasni is borzalmas. Hogy van akinek ez tetszik vagy elvezi? Szep mondhatom.

Igazabol soknak az szamit szerintem hogy ki mennyire iteli el. En bizonyos szitukat megtudok erteni (sulyos betegseg stb) de ezen kivul ellene vagyok es szamomra 1 abortalas is soknak tunik. En nem tennem soha.

Kockazatos is egyebkent mert akar karosodasa is lehet es durva hogy van akinek 1 abortusz utan nem lehet tobb van aki meg siman 20x is bevallalja. Nos, az ilyen "noknek" nem szabad szexelni. Jo hogy nem szaporodik de nem is kellene szexelnie vagy legalabb vedekezne. Kesobb megbanjak majd ha akarnak es nem lehet vagy ha maradando karosodasuk lesz.

Eddig csak olyanrol hallottam itt a koreimben akinek 4 abortusza volt,tobbrol nem

2019. márc. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Engem iszonyatosan megdöbbentenek ezek az estek. Viszonylag normális familiából származom, és sokáig nem is feltételeztem, hogy vannak ilyen esetek. Aztán ügyfelesként emberekkel foglalkoztam, és teljesen ledöbbentett, hogy milyen "Mónika-show" szintű emberekkel kell egy országban lakni. Nemtől, nemzetiségtől függetlenül)

Olyan szintű primitivitás van egyeseknél, hogy az szinte már fájdalmas.

Jöhetnek még a válaszok! Majd még lehet Én is írok. :)

2019. márc. 7. 15:34
 4/48 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, hanyadiknál tart. De gumira, tablettára nincs pénz, az abortusz meg szociális alapon neki díjmentes. De nem kötik el, mert nincs 35.
2019. márc. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
71%

2 ismerősöm van (vagyis végeredményben rokon mindkettő), akiknek 3 volt, és az egykori legjobb barátnőm, akinek ugyan "csak" 2 (már nem beszélünk, ki tudja, azóta volt-e több), de az úgy, hogy az egyik év márciusában megszületett a fia, akkor októberben volt az abortusz, és következő októberben a másik abortusz...


De majd jön toleránspont barátunk, aki szerint a világ legtermészetesebb dolga az abortusz...

2019. márc. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
82%
Volt osztálytársamról tudom, hogy 3 abortusza volt.Meg akarta fogni a pasiját és végül is a 4. nem tervezett terhességnél a srác megkérte a kezét és elvette (úgy szedte a gyógyszert, hogy benyomkodta a zoknis fiókba 1-2 db meg beszedett és mindig előadta hogy nem tudja hogy eshetett teherbe hisz ő szedi a tabit)Amúgy 3 közös gyerekük született ,gyorsan egymás után mert akkor meg az lett a mániája, hogy ő nem akar visszamenni dolgozni amíg csak nem muszáj.
2019. márc. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
85%
Hallottam olyanról, akit 3 havonta kapartak. Pedig akkor még se vákuum, se semmi. Nem akarta a libidócsökkenést.
2019. márc. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
64%
Durván hangzik amit mondok,de én törvénybe hoznám,hogy két abortusz után a méhét is vegyék ki az ilyen véglénynek.
2019. márc. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos rengeteg ilyen van. Nőgyógyászaton dolgozom, de már lassan azon lepődöm meg, ha valaki abortuszra jön és csak az első. Nem vagyok egy kötekedős meg beszólogatós fajta, de azért 3 vagy annál több esetén csak meg szoktam kérdezni, hogy nem-e szeretne most már valamivel védekezni is. Ilyenkor általában jön a "pont most akartam elkezdeni gyógyszert szedni", "Nem bírom a tablettát" stb. szövegek. A kedvencem az volt, amikor a "hölgy" már kb. a 10. abortuszára jött, és mikor feltettem a kérdést, hogy miért nem tetet fel egy spirált, közölte, hogy azért, mert fél, hogy attól meddő lesz, és még lehet, hogy akar gyereket...Azta.va, ebben aztán van logika, nem?


Igazából van az a fajta, akin meg sem lepődök. Lerí róla, hogy kb. 2 agysejtje van, tehát érdemi gondolkodást nem nagyon várok tőle.

Az a durva, amikor egy alapvetően jól szituált, értelmesnek TŰNŐ nő jön a sokadik abortuszára. Múltkor feküdt bent egy tök normálisnak tűnő terhes, erre a kiskönyvében megláttam, hogy 7 (hét!!!!) abortusza volt. Azt hittem lefordulok a székről.

De olyan is volt, aki kikérte magának, hogy a számítógépes rendszerben nem doktorként szerepel, pedig ő doktor, majd mikor a terhességeinek számáról kérdeztem, közölte, hogy 15-ször volt terhes és csak 2-szer szült. Az összes többi terhességmegszakítás volt...

2019. márc. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
25%

Sokan gondolják azt, hogy csak egy sejtcsomó, nem érez, nem élő. Vagy hogy ez még fogamzásgátlás.

Ők szemrebbenés nélkül mennek sokadszorra is. Végül is nem nagy cucc, fél nap alatt megvan, nem is fáj.

2019. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!