Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki védekezés...

Van itt olyan, aki védekezés mellet esett teherbe, és most mániákusan retteg egy 2. terhességtől? Mit tudtok kezdeni ezzel az érzéssel?

Figyelt kérdés

2018. márc. 12. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
védekezz duplán, pl. antibebi, plusz megszakitas, vagy antibebi plusz gumi.
2018. márc. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót szedek+megszakítás. Ha 1 napot is késik, szinte hányingerem van a stressztől, sírok, remegek az idegtől. A szextől lassan már félek, rávenni is egyre nehezebb, ami ugye nincs jó hatással a párkapcsolatomra :(
2018. márc. 12. 17:02
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Hát a megszakítás nem védekezés...
2018. márc. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy a megszakítás csak az esélyeket csökkenti, ezért szedem mellette a fogamzásgátlót is, de még úgyis állandóan ideges vagyok :SS
2018. márc. 12. 17:12
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Pszichologus
2018. márc. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor teherbe estél, hogyan védekeztél? Nem csúszott bele valami hibafaktor, amit ki lehetett volna küszöbölni?
2018. márc. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
khm óvszer khm
2018. márc. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És első alkalommal milyen védekezés mellett estél teherbe?
2018. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi akartunk babát. Lett is egy fiúnk. De védekezés mellett bennem van a para,mert semmiképp nem szeretnénk még egy gyereket. Nekünk egy az ideális, egy gyermekre akarjuk szentelni az életünk. Igen valóban bennem is ott van a para. Nehéz szülés is volt komplikált elrettenek magától a szülés gondolatától is. Szóval van ilyen nem vagy egyedi eset. :) Nyugodj meg bár a tabletta helyett az óvszer biztonságosabb szerintem,de van aki nem így gondolja.
2018. márc. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 p.szabina1223 ***** válasza:
Nincs 100%-os biztonság, illetve van, ha nem szexelsz, de az nem opció gondolom. Nem írtad, mi történt a terhességeddel, megszakíttattad és az abortusz rossz emléke van rád ilyen hatással, vagy nem szeretnél még egy gyereket, de szerintem túlparázod. A gyógyszer+megszakítás azért elég biztonságos. Ne idegeskedj ennyire ezen,mert akkor tényleg megromlik a pároddal a kapcsolatod és te sem igazán fogod élvezni a szexet. Ha ennyire rettegsz a terhességtől, fordulj pszichiáterhez, egy beszélgetés nem fog ártani.
2018. márc. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!