Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lett vkinek a szoptatás után...

Lett vkinek a szoptatás után gondja a pajzsmiriggyel (alulműködés)?

Figyelt kérdés

Kellett gyógyszert szedni?

Helyre állt a működés?


2010. júl. 2. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen szétesett a hormonháztartásom szülés után szoptatás után... Konkrétan pajzsmirigyvizsgálatra nem került sor, mert a dokim megoldotta 2x sárgatest hormonnal először, majd irt fel fogamzásgátlót, amit 5 hónap szedés után abbahagytam, és most rendesen van ciklusom. De a pajzsmirigy alulműködés simán kezelhető, érzed, ha valami nincs rendben, ha fáradékony vagy, vagy épp, ha túlidegeskedsz a szokásoshoz képest dolgokat... Egy vizstálatot mindenképp megér (vérkép).

Kitartást!

2010. júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Voltam már és kicsit alulmúködik a pm! 2 hónapja nem szopiztatok!

2 orvos szerint rendeződni fog, 1 szerint (kaptam is gyógyszert) nem fog!

Tök tanácstalan vagyok, hogy szedjem-e a tablettákat!

2010. júl. 2. 22:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Én beszedtem mindent, amit irt, most ok vagyok, úgyhogy szerintem szedd :) Első voltam :)
2010. júl. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Csak egy ideig szedted a tabikat vagy már nincs rá szükség?

Melyiket szeded/szedted?

2010. júl. 2. 22:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem hogy milyen tüneteid voltak?

Én kedden megyek pajzsmirigyes vérvételre...

2010. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Gombóc a torokban, ezenkívül semmi!

Sem hízás, sem a többi jellemző tünet nem volt!

2010. júl. 3. 15:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én 2 cikluson át kaptam "sima" sárgatest hormont, mert csak rózsaszin folyásom volt hetekig, de nem jött meg, de mivel ezután sem jött meg, nekem fogamzásgátlót irt fel a dokim (Gracial). Ezt most hagytam abba 4 hónap után, és most már 2 rendes ciklusom is volt :)
2010. júl. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!