Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Renáta, Bettina, Alexandra,...

Renáta, Bettina, Alexandra, vagy Orsolya? Melyik névhez milyen kislányt képzelsz el?

Figyelt kérdés

Renáta- Reni lenne

Orsolya- Orsi lenne

Bettina - Betti és/vagy Tina lenne

Alexandra- simán Alexa lenne


Szeretnénk szép, de mégis nem túl csicsás nevet adni. :) Nem szeretnénk agyoncsépelt nevet, egy kicsit ritkábbat de mégis vállalhatót kerestünk, ezek pont megfelelnek.



2019. márc. 14. 11:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Az Orsolya és a Bettina ezek közül ami nekem tetszik, de a másik kettő is vállalható rendes név.

Nem tudom miért baj az egyeseknek, hogy ez egy régi osztálynévsor. A Hanna, Zoé társai meg egy mostani osztálynévsor. Az miben más? Adja mindenki azt a nevet, ami neki tetszik.

2019. márc. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
A Renáta név szebb az összes többi felsoroltnál
2019. márc. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
*mármint az cool, és a többi nem igazán tetszik:)
2019. márc. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. voltak nehézségeim Alexandra nevű személlyel, de ennek ellenére mindig is tetszett ez a név, én ezt választanám.
2019. márc. 15. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Orsolya - nagyon tetszik, én biztos ezt választanám. Ma már ritkának számít.

Renáta - nekem valahogy olyan ellenszenves, de teljesen vállalható név.

Bettina, Alexandra - nekem ezek nem tetszenek, mivel vannak ilyen nevű ismerőseim, és nem valami szimpatikus személyiségek. De ezek is vállalható, felnőttként is viselhető nevek.

2019. márc. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem válaszd a Bettinát, vagy az Orsolyát :)

Nekem az Alexandrához és a Renátához jut inkább eszembe egy beképzelt lány, az Orsolyához egy kedves, szeretetteljes kislányt kapcsolok, aki mindenkivel kijön, a Bettinához pedig egy határozott, de nagyon kedves lányt.

2019. márc. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek az eddigi válaszokat! :)


Renáta és Alexandra a sok ellenszenves előérzet miatt kiesett a pikszisből, most már csak az Orsolya és a Bettina versenyzik egymással :)


Alexandrát és a Renátát ismerősi körünkből is többen 'elutasították', mondván, valóban ellenszenves ... Érdekes, hogy néhány név tényleg mit vált ki az emberek fejéből :) Bettit és Orsit egyelőre dicsérik.

2019. márc. 15. 17:23
 18/22 A kérdező kommentje:
Nyilván tudat alatt az is számít(hat), ki milyen Orsikat, Bettiket, Tinákat, Reniket, Alexákat, Szandikat ismer... :)
2019. márc. 15. 17:24
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia, Orsi vagyok. (Orsolya) Soha az életben nem volt pattanásom és kifejezetten vékony vagyok. Ezért furcsa, hogy valaki egy teljesen más alakot képzel/társít a nevemhez. Szerintem jó választás, nem tucatnév, de nem is elavult
2019. márc. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
69%
A Bettináról örömlány ugrik be, és 10 év múlva tucatnévnek fog számítani.
2019. márc. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!