Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Renáta, Bettina, Alexandra,...

Renáta, Bettina, Alexandra, vagy Orsolya? Melyik névhez milyen kislányt képzelsz el?

Figyelt kérdés

Renáta- Reni lenne

Orsolya- Orsi lenne

Bettina - Betti és/vagy Tina lenne

Alexandra- simán Alexa lenne


Szeretnénk szép, de mégis nem túl csicsás nevet adni. :) Nem szeretnénk agyoncsépelt nevet, egy kicsit ritkábbat de mégis vállalhatót kerestünk, ezek pont megfelelnek.



2019. márc. 14. 11:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én Bettina vagyok, és szeretem is a nevemet, így elfogultan ugyan, de leteszem mellette voksomat! :)


Orsolya név nekem nagyon régies, és nem tetszik az angol Ursula formában sem ( a Bettina legalább külföldön is maximum Betty, de nincsen idétlen hangzása).


Alexandra olyan erőltetett, beképzelt név szerintem, ráadásul a férfi párja az Alexander ami Sanyi, az eléggé hasonló hozzá, így nem jön be.


A Renátárol egy nagyon ellenszenves, rosszindulatú, alacsony kis gnóm törpe csaj jut eszembe, és érdekes megfigyelés, hogy sok más embernek is egyebkent kifejezetten ellenszenves ez a név valamiért...


Szóval legyen Betty :)

2019. máj. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, én Renáta vagyok és sokak szerint nagyon kedves vagyok és barátságos. Gyerekkoromban nem szerettem a nevem, de felnőttként tetszik, mert egyedi. Sajnálom, hogy sok emberből ellenszenvet vált ki. Talán a kemény hangzása miatt.
2019. máj. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!