Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Régebbi típusú babakocsi...

Régebbi típusú babakocsi lehet veszélyes vagy káros?

Figyelt kérdés

Néhány éves (valamikor 2000 és 2005) között gyártott Graco babakocsiról lenne szó. Babahordozó is van hozzá, ami ha jól sejtem, nem szabványos és eléggé ki van feküdve a kocsi meg a kerekei is elég kopottak, de minden megvan hozzá, amit gyárilag adtak. kölcsönkapnánk.

Érdemes inkább modernebbet vásárolni? nem állunk túl jól anyagilag, de nem is szeretnénk, ha valmai baja lenne a babának.

Negyedik gyermeket szolgálná a szóban forgó járgány


2010. júl. 3. 11:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Matracot? ezt kifejtenéd bővebben, nem egészen értem, mondhatni nem vagyok járatos a témában. Egy viszonylag merev fekvőfelülete van, tök egyszerű, párnázva sincs meg bélelve sem, meg semmi egyéb extra. szóval max komlett fekvőfelületet lehetne cserélni és ahogy elnéztem, nem levehető a huzat, szóval tisztítani sem lesz egyszerű, de a felületcsere már lehet egy új kocsi ára lenne.


Én arra gondoltam, hogy puha plédet tennék bele, a jelenlegi tulajdonosa is így használta, szóval lehet, attól is mélyült egy kicsit jobban. és hát párkilós baba ide vagy oda, az efféle kocsikat egész nagy babák is tudják használni, ez olyan átalakítható és még járóbabaként, másfél-két éves kora körül is használták a gyerekek, pláne hosszabb sétákon. meg ugye elvileg 18-20 kilóig jók, bár nem hsizem, hogy valaki óvodást akarna benne tologatni :-DD

2010. júl. 3. 13:29
 12/14 A kérdező kommentje:
Utolsónak: egy baba nem is, de én picurom lenne a negyedik és gondoltam az anyag is fárad ennyi év után. vagy ez ostobaság? meg hát az előbb írtam, hogy bizony nem csak 4-5 kilós használta, hanem aludt benne teraszon is 12-15 kilós gyerkőc. nekem mondjuk annyira nem tűnt kifeküdtnek, de tényleg nincs öszehasonlítási alapom és a tulaj mondta, hogy kicsit kifeküdt a felület
2010. júl. 3. 13:32
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A mi kocsink is Graco, kb. 2003as évjáratú. A kisebbik fiam a 4., aki ezt a kocsit használta. Most akarom eladni,mert már sportkocsit használunk. Amilyen Graconk nekünk van, annak nem lehet kifeküdni a fekfelületét. És minden Graconak levehető, mosható huzata van. Csak kell egy csavarhúzó, mert pár helyen nem patent rögzíti a huzatot a vázhoz, hanem csavar. Ennyi.

A Gracok a legstrapabíróbb, legmegbízhatóbb babakocsik között vannak, még évek elteltével is. Nem hiába kerülnek annyiba, amennyibe...

2010. júl. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan használhatod.

Teszel bele plédet aztán ennyi. Nekem egy olcsó, de új babakocsim volt, ajándékba vették meg ezért lett új, de én ebbe is tettem plédet alá. Én így éreztem jónak. Azért csak egyhelyben fekszik és alulról, egyhelyben csak jön a hideg. Persze nem negyven fokban. Bár nekem nyáron is volt alatta. Igazából tök mindegy hogy pléden fekszik, vagy min. Én igazából még azért is tettem alá plédet mindenen felül, hogy nem koszolódjon, tehát a tisztítóságot tartottam szem előtt. A plédet kiveszem, kimosom és visszateszem. Igaz sok kosz lehetőség nincs, de azért soha nem lehet tudni.

2010. júl. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!