Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Edina névről mi a véleményetek?

Edina névről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Tetszik?, Adnátok?

Ismertek ilyen nevűt?

Mennyire gyakori név mostanában a gyerekeknél?


2019. márc. 15. 11:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
26%

Nem tetszik és nem adnám. Egyáltalán nem tetszik a hangzása, számomra nagyon csúnya név.

Ismerek több Edinát is, és egyikük sem túl népszerű, kifejezetten ellenszenves és csúnya nők.

Jelenleg egyáltalán nem gyakori, nálunk sem az oviban, sem az iskolában, sem ismerősök között nincs Edina nevű gyerkőc.

Nem véletlenül, hiszen ronda név. Becézni se lehet, a hangzása is ronda.

2019. márc. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Borzasztó
2019. márc. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Tesómat így hívják, igaz ő 35 éves, de nekem így szimpatikus név, mert rá asszociálok.
2019. márc. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50 folottit ismerek ezzel a nevvel, o jofej. Normalis nev, nekem szemely szerint nem tetszik, nem adnam.
2019. márc. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
7 Edinát ismerek mindegyikük 27-35 közötti, nem ismerek gyerek Edinát. Nekem nem tetszik,nem adnám,de a sok Hanna,Zoé Emma és társaik után felüdülés ezt a nevet hallani.
2019. márc. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!