Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen ember jut eszedbe az...

Milyen ember jut eszedbe az Edina névről? Külső-belső

Figyelt kérdés
Ne hülyeséget írjatok, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. Edina vagyok, és kíváncsi vagyok kifog közel járni a 'megfejtéshez' XD
2012. jan. 2. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem aranyosnak tűnik, nem feltétlen az a filozófus/atomfizikus alkat. Laza, vicces, vékony. Barna hajat nem tudok elképzelni hozzá.
2012. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon precíz,nehezen oldódó.(én is edina vagyok)
2012. jan. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek olyan külső-belső tulajdonság fog róla beugrani, amilyen Edinát ismer (ha nem ismert akkor persze kizárva). Én például kétféle Edinát ismerek, egy teljesen közvetlen, aranyos, és kedves csajt. Meg egy másikat, aki pletykás, közvetlen, és nagyszájú. Ezek alapján nekem erről a névről az ugrik be, hogy közvetlen, de pletykás! :)
2012. jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csakis alacsony vagy középmagas, szőke, világos bőrű, kék szemű, mosolygós, kissé szende, de segítőkész lány, persze nagydumás...


Amúgy az összes Edina (5), akit ismerek ilyen és mind szőke :D

2012. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is Edina vagyok,de eddig senki nem talált el,főleg külsőre nem.Magas(175cm),sötétbarna hajú vagyok.Mindenkivel próbálok kedves,barátkozó lenni,sok barátom van,szeretek társaságban lenni és sokat beszélni.Szeretem a nevemet,szerintem illik rám. :)


Ismerek több Edinát,vannak köztük csendesek,nagyszájúak,magasak,alacsonyak,stb..

Szerintem nem a név határozza meg az embert.Attól még,hogy megegyezik a keresztnevünk nem kell,hogy hasonlítsunk. :)

2012. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Persze, tudom h nem a név határozza meg a személyiséget, de ez olya játékféleség, kíváncsi vagyok eltalálja-e valaki. Eddig az utolsó válaszoló járt a legközelebb a megfejtéshez, csak a belső nem talál :)
2012. jan. 3. 07:41
 7/7 anonim válasza:

külsőre én mindenképp egy szép,magas,vékony,barna hajú lányt képzelek el:)

belsőre pedig :vicces,barátságos:)

2012. aug. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!