Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az Inez névről?

Mit gondoltok az Inez névről?

Figyelt kérdés

Mennyire elfogadott?Ismertek ilyen nevű lányt?Milyen ember jut róla eszetekbe?

Kíváncsi vagyok kívülállók véleményére, mert én elég elfogult vagyok a névvel kapcsolatban.

(Különlegesebb hangzású vezetéknévhez adnánk)


2019. márc. 15. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak egyszer láttam egy újságban ilyen nevű magyar nőt, szóval szerintem nem gyakori. De nem gondolom gáznak, ennél sokkal durvább neveket engedélyeznek sajnos manapság (Anakin, Frodó, Dzsenifer, Málna és társai).

Spanyol név ugyan, de nekem valahogy egy nagydarab szőke német nő jut róla eszembe.

2019. márc. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Szép, nőies név. Nem ismerek ilyen nevű embert.
2019. márc. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Én nem adnám, mert a mi vezetéknevünkhöz nem illik, de amúgy nagyon tetszik, szép név. Nem ismerek ilyen nevű nőt.
2019. márc. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Azt tudom, hogy a spanyol Ágnes... Egy ilyen vörös csupafodor ruhájú, legyezős, fekete hajú nő képe ugrik be róla, lehetőleg kasztanyettával és mondjuk Zorro társaságában - mivel egyet sem ismerek :)
2019. márc. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Nekem fent van a lánynév listámon az elsők közt :)
2019. márc. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%
Brazil szappanopera... Magyar gyereknek nem adnám. Különlegesebb hangzású vezetéknévhez főleg nem. Ahhoz inkább valami egyszerűbb hangzású keresztnév illik.
2019. márc. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Úgy értem, hogy egyszerűbb hangzású, hogy magyar. :)
2019. márc. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Középiskolában volt egy Inez nevű osztálytársam.30-as korosztály vagyunk. Akkor ezt nagyon különleges névnek tartottam. Azóta kétszer találkoztam ezzel a névvel . Szintén középiskolás koromban egy táborban, és jelenleg pedig a kiscsoportos lányomnak van egy Inez nevű csoport társa. Szép név, teljesen elfogadható, de nem különösebben tetszik. Az Inci becézést meg egyenesen csúnyának találom.
2019. márc. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi véleményeket:) Jöhetnek még!Csak őszintén.

4-es!!!Nagyon jót nevettem 😂😂 De még mindig jobb ez,mint a nagydarab szőke német nő asszociáció. 😁

Az Inci-től titi rosszul lennék...szerintem nem is nagyon lehet becézni.

2019. márc. 15. 15:39
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a becézés a kérdés, nekem az ugrik be, hogy Nezi. (Látásból ismerek egy arab férfit, akit így hívnak - talán neki is csak beceneve, nem tudom.)
2019. márc. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!