Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajánlanátok nekem triciklit?

Ajánlanátok nekem triciklit?

Figyelt kérdés

Kisfiam 1 éves születésnapjára szeretnék azt venni.mindenképpen szülőkormányos legyen és legyen rajta kiesésgátló,de ha esetleg még öv is van az mégjobb.ugy 15 ezer forintig gondoltam.

elöre is köszönöm.


2010. júl. 3. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem ez tetszik a legjobban, pedig sokat megnéztem már, mert mi is venni szeretnénk a kislányunknak.


[link]

2010. júl. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ez nagyon jó,és praktikus a kistáska végett.köszönöm a linked.

azért még létszi küldjetek linkeket.igaz majd csak jöő hónapba veszem meg,de szeretnék tájékozódni köztük.

2010. júl. 3. 17:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Hasonlót láttam Guliverben, de csak 9500 Ft volt. Nagyon aranyos volt. Én bababoltban vettem nem egész 9000-ért, szülőkormány, leesésgátló, és napfénytető is van hozzá.
2010. júl. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mi is vettünk a kisfiam 1 szülinapjára, kettő között gondolkodtunk, az egyik az volt, ami a linkben van, a másikon nem volt se műanyag leesésgátló, sem lábtartó, sem táska, mégis amellett döntöttünk (linket nem tudok küldeni sajna, mert nincs fent a neten) de a lényeg, amiért a másikat választottuk, hogy ennek teljesen műanyag a kereke, nincs benne gumi, és egy barátnőm, aki tapasztaltabb tricikli ügyben, ő azt mondta, hogy ne vegyük ezt mert baromira zörög az úton a tiszta műanyag kerék. Szóval a másikat vettük, a gumis kerekűt, és nem esik ki a gyerek belőle, mert van biztonsági öv rajta.
2010. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2010. júl. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

smart baby 3 in 1.

Nagyon jó, mindent tud, amit az első, sőt. Az első link nagyon szép, csak éppen a tolókarral nem lehet kormányozni, csak tolni. Mi is ezért választottuk a smart-ot:)

[link]

2010. júl. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ez is nagyon jó,és még árban is.már néztem ezt én is vaterán.még jövő hónap eljéig nézegethetek,mert csak akkor veszek,mert jövő hónapban lesz a szülinapja a fiamnak.
2010. júl. 12. 12:12
 8/10 anonim ***** válasza:
2010. júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia!Egy jó tanács:úgy vedd,hogy ott legyen a pici.Mi másfél évesen kaptunk egyet.A lábtartó már nem jó neki,a pedál még messze van...Lóg a lába a földre,nem tudja hova tenni,hogy jó legyen,így meg tolni se lehet.Szóval ott áll a tárolóban a 10000-es,ajándék tricikli:-(
2010. júl. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk az van,amit a 22:35-ös válaszoló elsőnek belinkelt,és nagyon-nagyon szuper,és gumi a kereke,szóval teljesen meg vagyok vele elégedve.Sőt annyira tudom ajánlani,hogy amikor kinnt vagyunk a játszótéren,álltalában azzal megyünk,és szinte az összes anyuka megkér,hogy hadd tolja benne a gyerekét(holott szinte mindnek van triciklie),mert sokkal-sokkal jobb,mint a sajátjuk,mert kényelmes a picinek,könnyen lehet tolni,szóval tényleg szuper.Pedig van egypár anyuka,de mind megbánta,hogy nem olyant vettek.Pedig van aki a Brendonban vette meg nem olcsón,és mégis azt mondja,hogy eddig ez a legjobb amit valaha látott.Szóval én azt ajánlanám.Nekünk a zöld van,szintén az első szülinapjára kapta a kislányom,még tekerni nem tudja,de még mindig imádja nagyon.Szeptemberben lesz két éves.MInden jót.
2010. júl. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!