Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi történt velem? Nem értem...

Mi történt velem? Nem értem miért lettem ilyen?

Figyelt kérdés
Van 2 gyerekem egy 3 éves fiú és egy 5 éves lány.Sokszor úgy kiakadok rájuk kiabálok,csúnyán beszélek és arra gondolok hogy minek kellettek nekem,hogy csak tönkre tették az életemet megcsúnyultam...Úgy ki tudok akadni ami szerintem nem normális,ha nincs itthon párom akkor már előre minden bajom van hogy egyedül kell lennem velük.Van amikor olyan jól eljátszunk,nevetünk.Úgy érzem nem bírok velük bánni és lehet ez akaszt ki,én nem akarok rossz anya lenni de nagyon is az vagyok.Meg verni nem szoktam őket,soha nem voltam a híve.Mindennél jobban vágytam rájuk,most mégis azt érzem sokszor nem akarom őket.Mi lehet ez?Pedig nagyon szeretem őket,pont azért bánt ez az egész,nem akarok ilyen lenni.
2019. márc. 28. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Kár a gyerekeken levezetned a frusztrációdat valóban.

Azért amiket írsz az már messze van a tipikus befásultságtól, 5 éves oviba jár, 3 éves is gondolom lassan, azt a kis időt nem bírod ki velük?

Szegény gyerekeket sajnálom hogy így nőnek fel hogy az anyjuk nem is akar velük lenni.

2019. márc. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Nincs hormon problémàd? Pajzsmirigy betegség? Inzulin rezisztencia? Valami ami hangulatingadozást, depressziót okoz??
2019. márc. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla.Erre nem is gondoltam hogy attól lehetne,de kitudja.Lehet nem ártana utánajárni.
2019. márc. 28. 21:24
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Ezt en se ertem, mikor nincs otthon a ferjed? A gyerekek oviba, te meg ugyanugy dolgozol vagy nem?
2019. márc. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen dolgozom.Férjem 3 műszakos tehát van hogy délután is dolgozik vagy hogy szombaton.Vagy van hogy szombaton vasárnap is dolgozik és akkor én vagyok egyedül velük.
2019. márc. 28. 21:27
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Kimerültél. Nincs miért hibáztasd magad.

Keress vmi feltöltődést, segítséget.

2019. márc. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Valami robot üzemmódba keveredtél,magaddal nem foglalkozol,vagy nincs időd rá.Mit jelent hogy megcsúnyúltál ? Kevesebb az önbizalmad is gondolom.Heti egyszer ha van rá pénz,találj ki magadnak valamit,pl. kozmetikus,fodrász,pedikűr,manikűr,addig szépen az apjuk otthon lesz egyedül a gyerekekkel.Akár séta,akár egy új ruha vásárlása,bármi,ami érdekel,vagy amitől szépnek éreznéd magad.
2019. márc. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!