Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hüvelyplasztika tapasztalatok?

Hüvelyplasztika tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szüléstől a belső szervek sűllyedtek ez esztétikailag is zavar mert látszik a hüvely nyílásnál.

Altatnak vagy érzéstelenítenek?

Lézeres is érdekel de az nagyon drága.

Meddig nem lehet házaséletet élni utàna?


2019. márc. 30. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hoyg nem egészen a kérdésedre válaszolok, de ez nem (csak) a szülés miatt van, hanem a medencefenék izmai vannak elgyöngülve. Ezen a plasztika nem segít, mütét után újra kiújul a probléma.

Sokkal hatásosabb az intimtorna (Kriston Andrea könyvei/DVD-i bárhol kaphatóak), ezt alkalmazva mütét nélkül is rendbejössz és utána nem is jön vissza a téma.

A mütétröl meg eddig igen sok rosszat hallottam - testvérem, barátnöm - nekik a hegek miatt kifejezetten fájdalmas lett a szex, viszont egy év múlva ugyanolyan állapotban voltak, mint a mütét elött.

2019. márc. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha belső szervek megsüllyedtek,azon már az intim torna nem segít...
2019. márc. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

DE, segít!

Nekem is feltétlen mütétet javasoltak ezelött 5 évvel, akkor kezdtem az intimtornát, mert nem akartam mütétet.

Fél év múlva a nögyógyász meglepödve tapasztalta, hogy jelentösen javult a helyzet, újabb egy ev múlva meg megszüntek a panaszaimes azóta is rendben vagyok. (Négy gyerek után!)

2019. márc. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csinálom az intimtornát de a doki szerint kéne a műtet mert még nincs inkontinenciàm de lehet és esztétikailag i zavar
2019. márc. 31. 08:07
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon sok mindenkinek a mütét után rosszabb lett az állapota, néhánynak jobb.
2019. márc. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Keress meg még másik orvosokat, mert sok doki "imád" operálni, akár szükséges, akár sem.
2019. márc. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon komoly szövődményei lehetnek az operációknak, Angliában most tiltották be ezeket a típusú műtéteket, ha tudsz angolul, olvass utána "mesh surgery" címén.

Szerintem koncentrálj az intim tornára. A legtöbb orvos Magyarországon hálapénzéhes, és ezért akarnak mindenáron műteni.

2019. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!