Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki egészségpénztárral veszi...

Aki egészségpénztárral veszi a gyógyszert, pelenkát, tápszert, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Van többféle is? Van különbség? Melyiket ajánlanád? Havonta mennyi pénzt teszel rá/fizetsz vele, és mennyit kapsz vissza?

2018. nov. 3. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Van többféle.

Van különbség. Működési költség, hozam. Hasonlítsd össze!

Évi max. 150-nél többet sehol se kapsz vissza.

2018. nov. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, többféle van, de egy nagyobbhoz èrdemes csatlakozni. A max. adócisszatérítér 150ezer, ahogy az elsô írja. Én csak akkor szoktam rá utalni, ha tudom, hogy számlát kell beküldenem (mert a kártyát nem mindenhol tudják kezelni, ilyenkor áfá-s számlát kell kérni). Ahol èn vagyok, ott össze lehet kötni az EP kártyát a bankkártyával, így automatikusan a bankszàmláról vonja az òsszeget, nem kell állandóan utalgatni az EP számlára.

Remélem érthetô volt :)


Én mindenképpen ajánlom, nekem gyerek elôtt is volt, de azóta kihasználjuk a max. adókedvezményt.

2018. nov. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!