Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Betti (na) vagy Detti (Bernade...

Betti (na) vagy Detti (Bernadett) a jobb?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 1. 15:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
34%
Bernadett ha muszáj választani. Ismerek több Bernadettet, van amelyik Dettinek, van amelyik Berninek van amelyik Bettinek hívatka magát. A Bettina szerintem szörnyű, csak debellákat ismerek ezzel a névvel.
2019. ápr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
100%
Szerintem a Bernadett a jobb név
2019. ápr. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%
A Bettina szebb név, de a becézések közül a Detti mindenképpen szebb.
2019. ápr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem a Bernadett jobban tetszik, akit en ismertem, Bettinek hívtuk. A Detti nem tetszik, a Berni egy fokkal jobb.
2019. ápr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Én Bernadett vagyok, és Dettinek becéznek. Én szeretem a nevemet, és szerintem sokkal jobb mint a Betti, mert a Detti ritkább és a Betti az olyan kislányos :D
2019. ápr. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Tényleg kislányos a Betti változat? :)
2019. ápr. 7. 22:28
 17/19 anonim ***** válasza:

Előre is elnézést kérek minden kedves Bernadettől, de a Bernadett hol szép név? Én is Bernadett vagyok, egész gyerekkoromban a Berni-pásztor és bernát-hegyi kutyával, sőt, néha még a Bernát férfi névvel is csúfoltak. Hát ezerszer inkább lennék Bettina és Tinának becéztetném magam, mint ez a fos.....


NEM JÓ NÉV! Én Bettinára szavazok!

2019. ápr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Olyannyira utálom, hogyha betöltöm a 18-at még meg is változtatom Bettinára szerintem


17/L

2019. ápr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A Detti becenév cuki, de a Bernadett és a Berni név borzalmas szerintem.

a Bettina tetszik.

2020. szept. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!