Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Intim mosakodószer használható...

Intim mosakodószer használható babatervezés alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olvastam, hogy terhesség alatt nem javallt, de mi a helyzet a babatervezéssel? Idelyb beliemat használok, nagyon szeretem. Egyébként sem vagyok hajlamos a betegségekre, de így meg főleg. Olyan helyen dolgozom, ahol rengeteg igénytelen ember is használja a mosdót.


Valamint én eleve egészségesebbnek gondoltam eddig, mint a szappant vagy a tusfürdőt.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2019. ápr. 10. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
31%
A legegészségesebb a víz. Most azzal a sunidat, semmi bajod nem lesz úgy sem.
2019. ápr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
Van a Ziaja termékcsádnak egy kifejezetten terhesség és szülés után is használható mosakodója, Ziaja Mum a neve, DM-ben vettem. Szerintem te is használhatod nyugodtan. Terhesség elején óta használom, soha nem volt fertőzésem és a hüvelyváladék-tenyésztésem is tökéletes lett. Szerintem ezt a kérdést babatervezés alatt nem kell ennyire túlspilázni, terhesség alatt fontosabb lesz a dolog, de ha ennyire bizonytalan vagy, inkább kérdezd meg a dokidat. De arra amit írtam ő is rábólintott, szóval tuti jó.
2019. ápr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!